Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Anladım yani otomobil olmadan bebek arabasıyla ilk 6 ay dışarı çıkmayacaksınız
Hmm sorunu yanlış anlamışım. Kış bebesi olacağı için ilk 1-2 ay pek kullanmam sonrasında da bebeği yatırabilirim bebek arabasına koltuk kısmı ayarlanabiliyor

Mustela bebek yagi icin ilk 3Aydan sonra kullanin diye birsey dinledim youtube da ilk 3ay nemlendiricisi oneriliyor bilgisi olan var mi bu konuda doktoruna falan soran gerci yagini da almis bulundum ama olsun dursun

therealsinner canım aldığın gecelikten memnun kaldın değil mi? Rica etsem linkini verebilir misin bir de yandan kuşaklı bir pijama takımı almıştın yanlış hatırlamıyorsam sence kullanışlı mı?

Yoyko hangi model çanta aldınız.benim de yoyko marka çantam elite modeli ve aşırı aşırı mükemmel
Yaa ins bende severim elite degil benimki
Gule gule kullanın ins
Bunları aldım

Eklentiler

• 9294896B-9995-47D4-9AFC-9433A10DC9DE.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 75
Yaa ins bende severim elite degil benimki
Gule gule kullanın ins
Bunları aldım
Yoyko ise güzel olacağından şüphem yok açıkçası şahsen arabada da çantada da kendisini tercih ettim ve hayal kırıklığına uğrayacağımı sanmıyorum güzel günlerde kullanın siz de

İsraf gerçekten günah ne gerek var yani şu sandalyeye Ben daha ne beşik aldım ne bebek arabası ... millet keyif yapcağı sandalyeyi bile almış... Nasıl olsa uykusuzluktan yerimizde sallancaz ne gerek var fuzuriii
Öncelikle fuzurii ney la

Beşik almaman senin umursamaz bi ana olduğunu gösterir zzzztt yandın.

Ayrıca daaa indirimdeydi 750ye aldım ben. Gaaaayet de lazımlı bir ihtiyaç.

İsraf gerçekten günah ne gerek var yani şu sandalyeye Ben daha ne beşik aldım ne bebek arabası ... millet keyif yapcağı sandalyeyi bile almış... Nasıl olsa uykusuzluktan yerimizde sallancaz ne gerek var fuzuriii
Merve ye de bir Merve lik yapan lazımdı dimi ama

Öncelikle fuzurii ney la

Beşik almaman senin umursamaz bi ana olduğunu gösterir zzzztt yandın.

Ayrıca daaa indirimdeydi 750ye aldım ben. Gaaaayet de lazımlı bir ihtiyaç.
Pardon Fuzuli o
Öncelikle ben umursamaz ana değilim sadece cimri kayınvalidem hepsini alcam dedi hala almasını bekliyorum çünkü benim almam imkan dahilimde değil paraaa yokkkk
Çok lazımlı ihtiyaç çokkkk

Kuzum ben geceligim de pijamami da inanılmaz beğendim.Tavsiye ederim bı bak istersen.Pijamam lohusam.com dan geceligim trendyoldan.https://www.lohusam.com/artis-10201-gri-melanj-kimono-stil-onden-dugmeli-lohusa-pijama-takimi. Vienetta Kadın Pembe Hamile Normal Beden Düz Desen Tunik Gecelik Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…