Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Okudugum yorumlara göre hepsi öyleymiş ya hem kokuyo hem dökülüyomuş chicco nunda öyle olunca uygun fiyatlı diye baby plus aldım ben bide kagıt törpüsü olmasına dikkat ettim ilk zamanlar için lazım olcak
Döküldüğü ve koktuğu için hala alamadım tarak yorumlarda hep öyle yazıyor. Bir bebek tarağı bulamayacağım mı yahu 😄

Döküldüğü ve koktuğu için hala alamadım tarak yorumlarda hep öyle yazıyor. Bir bebek tarağı bulamayacağım mı yahu 😄
Ben e bebekten takım ikili tarak aldim canım Chicco nun henüz açmadım paketi ama Chicco diye aldım kalitelidir herhalde dedim aldım wala.

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-21-11-34-16-921_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-10-21-11-34-16-921_com.android.chrome.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar hastane çıkışımız geldi aşık oldum,bayıldım ama bı sorunum var.Takimin üzerinde 50 cm yazio bizim minnoş 2 hafta önce 47 cm idi.Ya olur mu ki bu takım.Duduk gibi kalmaz inşallah üzerinde.Trendyoldan aldım takımların açıklamasında kaç cm olduğu da yazmiodu.Ne dusunuosunuz kızlar
benim oğlum 53 cm doğmuştu hemen de uzuyorlar
hastane günü tek seferlik olur büyük ihtimalle
Olur olur sadece kisa giyer benim de bebem iki hafta önce 47 cmdi bugün kontrol var bakalım ne durumda 🥲

Ne yiyip ne içiyonuz anacım, hepsi doğuştan basketbolcu maşallah 🥰 benim tosbiğim 45 cm olmuş bugün. Anne babası gibi sonradan açılacak herhalde 😂

Ne yiyip ne içiyonuz anacım, hepsi doğuştan basketbolcu maşallah 🥰 benim tosbiğim 45 cm olmuş bugün. Anne babası gibi sonradan açılacak herhalde 😂

benimkisi annesinin tarafına çekmiş babam 190, abim 186, kız kardeşim 177
bende 169 da kaldım, eşim 172 amcaları cok kısa Allahtan bizi teğet geçmiş :KK45: :KK45:
sonradan kısalmazsa şu an boyu iyi gidiyor, dayısı gibi uzun ve göbekli olacak sanırım :ıslık:

X