Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Water wipes ya da prima pure ıslak mendilleri tamamen su ve pamuktan oluşuyormuş, onlardan kullansak da pişik olur mu ya‍♀ ben pamuk ve suyla uğraşmak istemiyorum sonuçta onların da içeriği temiz?
Ben de islak mendil alirim sanrm pamuk isi yapamam:)

Bunda sende öyle olursun dantelli sabahlığınoı giyip

Sana da çok geçmiş olsun canım kesinlikle canım ama tek korktuğum aynı bel fıtığı ameliyatı sonrası her ayağa kalktığımda bayılacak hissi gibi olur muyum diye inşallah dikislerimiz vs de hemencik geçer bebeklerimizi kolaylıkla büyütürüz benim üst üste geçen sene olmuştu herşey çok şükür bugunumuze . Çok teşekkür ederim beni rahatlattiginiz için

Dikişler zaten içte oluyor üst deriyi yapistiriyorlar eve gelir gelmez gobek bolgemi strec film sarip dus bile almistim benim doktorum bu konuda bir numara ne iz kaldı ne bişey hemende iyilesti çok şükür
İnşallah herkesin de öyle olur gerçekten korkulacak bişey yok zaten tamamen bebeğe odaklı oluyorsun stres yapmaya gerek yok

Çok güzel inşallah bizimde hepimizin öyle olur gelsin son 2 ay bebisler kucağa

Kizdaki ozenmisligimerkekteki bosvermislik seviyem ektedir
gri takımı yeni aldım bitek diğer pembeler 5 yıl öncesinden kızımdan kalma
Birtek grili pembeli terlik alıcam hastane için

Eklentiler

• 163324732109194067431.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 96
  • 1633247356294403707656.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 97
  • 1633247451740-989482922.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 100
Bence de hicbir dogum turunden korkacak birsey yok, 8 kusur milyar insaniz :)) Sezeryanlilarin bazilari konularda anlatiyorlar hic kalkamadim yok öldum bittim, tabi zor ama o kadar da degil.
Misal 2. Gun dipcik gibi ayakta dantelli sabahlikla poz veriyordum.:)
Biraz korkuyorum simdi sadece ikinci sezeryan olacagi icin. Aranizda ikinci sezeryani yapan var mi, ben de onu merak ediyorum. Onda da cabuk toparlaniliyor mu acaba?

Millet naz seviyor anam. Biz kolumuz da kopsa yerden alıp takıp yürüyecek tiplere bi şey olmaz.

Tertemizler daha ne olsun
Sandık lekesi olmuşlardı sarı sarı bir gece detarjanli suda beklettim birazdan kosla da beklettim yikadim çıktılar
Dantelli sabahlik önemli
Bende ikinciyi olucam aslında doğumdan da korkmuyorum tuhaf hisler içindeyim sadece
Sezaryen da çabuk toparlanıyor sanıldığı gibi zor değil etrafımda öyle aman aman öldüm bittim olan yok
Herkesin doğumu da lahusaligi da kolay geçsin inşallah bence lahusa dönemi ruh sağlığı hepsinden önemli

Abartan abartıyor nazlı diyelim biz onlara bn 1 haftalıktım evi sildim süpürdüm hiç ay oram buram diye nazlanmaya fırsat bile bulamadım
Bnde 2. Olcam inşallah bunda aynı hızla iyileşirim

Geçen pazar yengem doğum yaptı 2. Sezeryan. Salı günü hastaneden çıktı maşallah her işini kendi görüyo gayet iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…