Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba anneler
Dün kesfetttim gruba rahat 2 saat bakmışımdır.
Bir heveslendim ki anlatamam sabah gözümü acar acmaz ilk oğlumun bebeklik kiyafetlerini cikardim.
Ikinci bebegimde erkek olacak insallah eksiklerini 3 4 aya bolerek alalim dedim.
Oğlumdan bebise kalma.
8 tane pijama tk
3 tane zibinli pijama tk
2 tane ayakli zibin tk
2 tane kadife takim
3 tane uzun kol zibin ( buraya ek 10 tane almam lzim sanirim )
10 tane sıfır kol zıbın
11 tane kisal kol.zibin
10 tane tek alt
2 tane gezmelik takim
10 tane sapka
2 penye yelek
4 tane kışlık yelek
5 tane örgü patik
3 tane penye battaniye
2 tane pelus battaniye
1 tane penye kundak
Bu saydiklarumin çoğunluğu yenidogan yada 0 -3 ay.
Bunlara ek neler almaliyim oglum yaz bebesi idi bu kış bebesi olucak.

Bence yeterli. Belki 3 5 uzun kol zıbın eklenebilir. Belki dışarısı için kalın bir kundak olabilir. Ya da ben astronotu kullancam ilk zamanlar kundan gibi içinde bebe kaybolda da. Sonra doldurur içini. Peluş battaniyeler nasıl? Nohut ya da kadife gibi mi? En kalınlarından mı? Öyleyse dısarısı için ekstra bir şey gerekmez bile.

Kalin cnm battaniyeler elyaf kalin kundaklar var ya tavasanli ayili filan onlardan var birde hmden bunu aldım.
Isimli bir zıbın takimi yaptircam nasipse galiba baskada biseye gerek yok.

Eklentiler

• Screenshot_20211003-125721_Chrome.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 69
Kalin cnm battaniyeler elyaf kalin kundaklar var ya tavasanli ayili filan onlardan var birde hmden bunu aldım.
Gayet yeterli ya güzel günlerde kullansın. 30dan sonra yıkar hazırlarsın hepsini.

0 1 2 grubu oto koltuğu alırsan doğumdan itibaren kullanabilirsin canım. 0-25 kilogram arası oluyor genelde. Tabi çok arabaya ihtiyaç olmazsa daha sonra da düşünebilirsin. Benim ilk andan itibaren lazım olacağı için bu gruptan alacağım. Chicco seat up ta karar kıldım. İlk yaş ters pozisyonda oturtucaz zaten. Daha sonra ister düz ister ters.

Ooo sen en zorunu görmüşsün, sana sezeryan işlemez. Hadi gazan mübarek olsun. Sezeryanın tadını çıkar bizim yerimize de

Cok sukur saglikla vaktinde gelecek insallah

Ooo sen en zorunu görmüşsün, sana sezeryan işlemez. Hadi gazan mübarek olsun. Sezeryanın tadını çıkar bizim yerimize de
Ay inşallah bana kalsa ben ameliyat sonrası hep yatardim ama doktorum gelip kızıp bağırınca kalkman lazım yoksa felç kalacaksın vs derken o korku ile daha ameliyattan yeni çıkmışım kendimde bile değilim kaldı koca bunyemi belimin yarası ile kaldirayim , inşallah herşey çok güzel geçer hepimiz için,,

Merhaba bunun kalınlığı nasıl dışarısı için yeterli mi, kalın battaniyem var ama çok büyük onunla dışarıya çıkamam böyle birşey arıyorum da

Ben H&M’in emzirme sütyenini aldım, 2’li. İçindeki pedler çıkabiliyor. Şimdiden giyiyorum ve aşırı rahat, yok gibi.
Bunlar bana yeter, başka da almam artık

Eklentiler

• CD9AA31B-9D1A-4179-A247-A75B73F24D05.jpeg
    39,1 KB · Görüntüleme: 78
Ben H&M’in emzirme sütyenini aldım, 2’li. İçindeki pedler çıkabiliyor. Şimdiden giyiyorum ve aşırı rahat, yok gibi.
Bunlar bana yeter, başka da almam artık
Ben de lcwlara çok bayıldım sonra da hep alırsam onlardan alırım diyom emzirmeyi bıraksam da ama bu da seksülüydü

Ben de lcwlara çok bayıldım sonra da hep alırsam onlardan alırım diyom emzirmeyi bıraksam da ama bu da seksülüydü
ahahaha Şekil şükül bir emzirme sütyeniymiş, ona laf yok. Ama 9 aydır bebek yüzünden bir kez bile sevişememiş bir çift olarak, çuval giysek o da seksi gelecek, sıkıntı yok

Merhaba bunun kalınlığı nasıl dışarısı için yeterli mi, kalın battaniyem var ama çok büyük onunla dışarıya çıkamam böyle birşey arıyorum
Açıkçası benim icin bir kalinlik aşırı karda kış da kullanilmaz arkadasim ekim kasim aralik gibi rhat kullandigini söyledi.
Bende hastaneden cikarken giydircrm birde penye elyaf kundak var ona koyucam sicak olur die düşündüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…