Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Cok fazla odem olmus bir caresi vardir elbet benm de boyle birsey olmamıştı hafif bir odem olmustu tabi hamilelik son zamanlari

Portbebe bile yazmış bence çok gereksiz dolu.
Ne satıyorlarsa yazmışlar.
Kredi ceksek hepsini aliriz
Ben kısım kısım almaya karar verdim Whitecım. Hepsine bir anda ihtiyacımız olmayacak. Kardeşim de Ankara’dan yeğenlerimin bebe odasını ve arabasını yollayacak. Yoksa altından kalkamayız. Bugün bir bebek arabası baktım 8.5 bin TL idi. Kaç sene binecek ki buna? Benim yeğenlerim yürümeye başladıktan sonra bebek arabasının yüzüne bakmadılar.

Eklentiler

• 20211002_175601.jpg
    141,1 KB · Görüntüleme: 97
Thread 'Sezeryan sonrası ayak şişmesi fotograflı' Sezeryan sonrası ayak şişmesi fotograflı

Sen beni en son engelleyecen sinirlenip. Senle biraz fazla uğraşıyor olabilirim.

Ay bayramdan sonra benim ayağım bu attığından fazla şişmişti parmaklarımda dahil. Adım atarken o şişen üst kısmı sallanıyordu bi o yana bi bu yana sonra Allah'tan olmadı bi daha

Ben de sezaryenle doğmuşum. Annem sezaryen olduktan sonra hiç ayaklarını uzatmamış, oturmamış, yatmamış o da dizine kadar şiştiğini anlatır

Bu listeye göre Kanguru alez ve portbebe kalmış onlarda dursun artık ilerleyen zamanda inşallah
Bende çoğu nerde, hangi ayda kullanılır, neye göre seçmem gerekiyor bilmiyorum Saskin25 Aman evde dursun ne olur ne olmaz lazım olur diye gördüğüm herşeyi alasım geliyor. Beni en zorlayan bebek arabası. Kime gitsem "elin ayağın olacak" diyor. Bugün baktığımız çok ağırmış. Eşim "sen kendi başına taşıyamazsın bunu" dedi.

Valla tüm dükkanı yazmıslar. Ben arbaa konusunda burda herkese kanin tipi diye diye kendimi paralıyorum valla en önemli şey kullanış. Yoksa astronomik rakamlara anında çıkılıyo. Günah valla.

Bebek arabasını eltimle baya araştırdık oda hamileydi. Baby2go 2031 heets travel aldım ben kullanışı rahat (kuzenim de kullanıyor aynısını) yer kapalmıyor sözde travel ama kabin tipli, hafif. Bi bakın isterseniz

Ben şimdi bir de tecrübeli analara şu temizleme pamuğunu sormak istiyorum. Kullanımını anlatabilirler mi? Çişe kakaya kaç pamuk gidiyo? Yanımıza sıcak su alıp ona batırıp da mı yapıyoz nasıl yapıyoz popiş silmeyi? Ben 12 paket aldım 60lı ama gözüme az geldi hesaplayınca. Bunu ne zamana kadar kullanabiliyoruz? Bi yerden sonra ıslak mendile mi geçiyoruz? Sizler nasıl yaptınız?

Valla tüm dükkanı yazmıslar. Ben arbaa konusunda burda herkese kanin tipi diye diye kendimi paralıyorum valla en önemli şey kullanış. Yoksa astronomik rakamlara anında çıkılıyo. Günah valla.
Evet Mervecim, senin uyarın kulağına küpe. Pierce cardin kabin tipi aldın sen. senin kız benimkinden önce doğacak. Daha olmadı sen biraz kullan. Ben en sona bebek arabasını bırakacağım. Bir de bana oto koltuğu da lazım . Ama onun da acelesi yok di mi? 6 aydan önce zaten dik oturamazsın bebek. Saskın baktım baby2go modeline şimdi internetten. Fiyatı makul evet. Düşünebilirim bunu. 8 bin TL filan beni aşıyor.

Ben sana bugünlerde rüyama giren küveti atayım
600 kusurdu
Aldigina sukreder oturursun
Gerci ben henuz daha almadım
Bi süre daha bakayim belki hevesim gecer

Oto koltuklarının doğumdan itibaren kullanılabilenleri var biliyorum ekstra pedli filan. Ebebkte vardı joienin. Arabaya ondan alıp, kabin tipi de bi araba yanına alırsın. Çocuk küçükken yatar pozisyonda bebek arbasına koyarsın çoğunlukla. Ilk zamanlar puset alınıp puset de bağlanabiliyo ama bence arabaya sabitlenen sağlam bi oto koltuğu almak lazım. Aşırı da pahalı deģillerdi bence.

Ben sana bugünlerde rüyama giren küveti atayım
600 kusurdu
Aldigina sukreder oturursun
Gerci ben henuz daha almadım
Bi süre daha bakayim belki hevesim gecer
uzumlukekim19 seni etiketlemistim neden çıkmamış ki

Benim aşk yaşadığım kuvet bu
Ama su ara ev ekonomisi bunu almama elverisli degil malesef

Tamam Mervecim. Yarın ebebeğe gidicez zaten. Oranın fiyatları daha uygun, bakayım. Çok sağolasın
Harektsizlikten başka neden olur ki ben bilmiyorum. Çok mu yattı acaba? Hiç bilgim yok konuya da yazamadım.
ben de o hanımın fotosundan sonra tırstım. Hamilelikte benimde ayaklarım 2 numara büyüdü. Ama ben doğru dürüst hiç yürümedim. İlk 3 ay yattım hep uyku bastırıyordu. Uyandığımda da kusuyordum. İkinci trimesterde masa başı çalıştım. En iyi yavaş yavaş günde yarım saatte olsa yürüyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…