Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben bu deseni cok beğeniyordum ama, bence harikaaa benimki karacali olanlarından annem hediye aldigi ve karacayi normalde de cok sevdigi icin onun da gonlune gore olsun istedim, ben de begeniyodum zaten ama bu model cok asil

Bu yazdiklarin nefesimi daraltip kalbimi acitiyo

Çok güzeller güle güle içinde büyüt inşallah

Ben penyelerle kundaklamayı düşünüyorum. Herkes müslinle kundaklıyor. Deneyip kendi seveceğimizi bulacaz. Benim ev soğuk muslin ha var ha yok.

Ben bu deseni cok beğeniyordum ama, bence harikaaa benimki karacali olanlarından annem hediye aldigi ve karacayi normalde de cok sevdigi icin onun da gonlune gore olsun istedim, ben de begeniyodum zaten ama bu model cok asil
Benim secme sansim olmadi ama yine de icime sindi cok sukur.
Karacali olan desen de cook guzel. Ne guzel dusunmussun anannenin de gonlu olmus insallah guzel gunlerde kullansin miniklerimiz.
Çok güzeller güle güle içinde büyüt inşallah
Cok tesekkur ederim insallah

Bak şimdi iç acıtıcı bi sey daha söyleyecem. Kendimi tutamıyorum
O pikeyi bebe kavramaya başlayınca tutacak sokacak ağzına o pıtırcıklar var ya hep kopup yutulabilir. Allah korusun.

Ben penyelerle kundaklamayı düşünüyorum. Herkes müslinle kundaklıyor. Deneyip kendi seveceğimizi bulacaz. Benim ev soğuk muslin ha var ha yok.
Bizim burasi da soguk
Muslin ince daha guzel sarar diye iç kundagi onla yapip ustune bolcana penye ile sararim diye dusunmustum.
Cok mu sıkılır acaba oyle

Bizim burasi da soguk
Muslin ince daha guzel sarar diye iç kundagi onla yapip ustune bolcana penye ile sararim diye dusunmustum.
Cok mu sıkılır acaba oyle
Aman öyle de mumya mı bu çocuk ayol Anlık karar verirsin artık duruma göre.

O pikeyi bebe kavramaya başlayınca tutacak sokacak ağzına o pıtırcıklar var ya hep kopup yutulabilir. Allah korusun.
Peki senin 5. Çocuğunu doğuracakmışçasına engin bilgilere sahip olman?
Cahilliğime için için ağlarım

Peki senin 5. Çocuğunu doğuracakmışçasına engin bilgilere sahip olman?
Cahilliğime için için ağlarım
Ya öyle deme Kardeşimle aram 10 yaş her şeyi çok net hatırlıyorum.
Bu kıyafet işi de çalıştığım yerden tecrübe o kadar.

Allah korusun.
Alirken hic aklima gelmedi vallahi ama olmayacak sey degil. Aklima gelmedigi icin ponponlarin saglamligina da hic dikkat etmedim.
Sagol soyledigin icin.
Dikkatli kullanirim, Olmadi keserim ponpon kismini.

Kesiliyor onlar ya, biz de sevmyoz incik gincik kescez azck buyuynce

Allah korusun.
Alirken hic aklima gelmedi vallahi ama olmayacak sey degil. Aklima gelmedigi icin ponponlarin saglamligina da hic dikkat etmedim.
Sagol soyledigin icin.
Dikkatli kullanirim, Olmadi keserim ponpon kismini.
Bu bi tek benim manyak aklıma geldi galiba çok tutuluyobu ponpon işi aslında. Kontrollü olursun bir şey olmaz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…