Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Teşekkür ederiz. Top işini ben anlamadım.
TOP işini bende anlamadım
Sanırım bunlardan bahsetmiş bn bunları anladım daha küçükleri de oluyor ya
Ne olacakmış bunlar peki
Şöyle bir kaç foto ekledim daha anlaşılır olsun diye :) keçeden de yapılabilir.kauçuk topları süsleme malzemeleri satan yerler satiyor 1 2 tl
Hımm şimdi anladım
Pipilikler var altini acinca sapka gibi pipiye takiosun onlardan alcaz mecbur
Öyle bişey mi var yaa ben ilk defa duyuyorum benimki de erkek hiç çiş konusu aklıma gelmemişti
Bencede ileri ay kıyafetleri zamanında almak lazım benim kızım 5 yaşında ama yasitlarina göre uzun 7 yaş tayti alıyorum misal...

J jijikalp senin için battaniyeleri çektim
Mavililer polar, pazen (kardeşimden oğluma oğlumdan kardeşine )Fenerbahçe Li oğlumdan kalanlar
Diğerlerini bn aldım

Eklentiler

• 38ABC398-6C9D-4963-AF39-16E8C4BB962A.jpeg
    237 KB · Görüntüleme: 83
  • 3E1316AA-6CDD-46AE-A774-83923B10B442.jpeg
    191,7 KB · Görüntüleme: 84
Bu tek katli muslinleri pusetin icine sermeye, banyo sonrasi kurulamaya ve kundak yapacaksak onun icin kullanmaya aliyoruz dimi? Yoksa incecik yani sadece yazin sinek gelmesin diye ortmelik gibi geldi bana

Bu tek katli muslinleri pusetin icine sermeye, banyo sonrasi kurulamaya ve kundak yapacaksak onun icin kullanmaya aliyoruz dimi? Yoksa incecik yani sadece yazin sinek gelmesin diye ortmelik gibi geldi bana
Aslında banyo havlularinin içi muslinli olanları var çok rahat oluyor onlar bende kizimdan kalma var oyle havlu

J jijikalp senin için battaniyeleri çektim
Mavililer polar, pazen (kardeşimden oğluma oğlumdan kardeşine )Fenerbahçe Li oğlumdan kalanlar
Diğerlerini bn aldım
Bu kadar battaniyeye gerek varmı kuzu cidden, ben 2 penye 1 müslin aldım şimdilik bir penye bir müslin halamız almış ama henüz bize gelmedi ben şuand a1 müsiin birde kışlık alıcam başkada almıcam

Muslin cok fonksiyonlu, eger mermersahi denen buyuk tulbentiniz yok ise havlu icine serip banyodan aliyoruz, cabucak kuruyor. Pusete yuz ortusu yapiyoruz (delikli gecirgen bir kumas oldugu icin ic isiyi yukseltmez), uyumazsa yumusakca kundak yapiyoruz. Atesli iken ince ortumuz o.. Bebek cantasinda minicik yer kaplamadan yedek duruyor, misafirlikte koltuga vb teni degmesin dedigimiz her yere muslin :))
Tabi o yeni cikan waffle muslinleri kastetmiyorum, geleneksel duz kumas olanlar..

Bu kadar battaniyeye gerek varmı kuzu cidden, ben 2 penye 1 müslin aldım şimdilik bir penye bir müslin halamız almış ama henüz bize gelmedi ben şuand a1 müsiin birde kışlık alıcam başkada almıcam
Önümüz kış bi daha almamak için birden aldım

Bezi acar acmaz bunu takiosun sapka gibi, yapsa da icinde kaliyor iste
Ahhdhshd cok komik cidden
Benim battaniye çift kişilik bebişe kalın almadım annem ördü
He oyle orme bende de var 2 tane ablam ördü gayet guzeller ama ben 1 tane pamuklu kalın düşündüm çıkarken vs rahat olur sogukta diye, ondan sordm cnm

Battaniyelere kusuyor sarıyoruz çocuğa altına yapmış oluyor kakasının izi çıkıyor bnm oğlumun hep sırtından çıkardı yere yatırmaya başladığımız da seriliyor ee tek tek de yıkanamadığı için mal. Dolmasını bekliyorsun mecburen yedekli kullanılıyor bn biraz büyüdüğünde yatarken kusar filan diye yastığına bile seriyordum battaniyeyi 3-4 yaşına kadar bile kullanırsın yazın üstüne atmaya en az iki penye lazım malum kış önümüz kalın lazım olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…