Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Temmuz - Ağustos gibi 9 aylık oluyor, tam yaz ortası. Artık bebeğin iriliğine göre Mayıs - Haziran gibi giydirmeye başlarım diye düşündüm :)
Bak 3 6 aylıkları 40dan sonra giyer diye aldım. Bi kadın vardı geçen civilde 3.5 aylık kızıma 9-12 alıyorum dedi tşk. Alma yazlık hiç alma. Ben de bebek butikte calıştım. Tam ayında tam beden giyenler prematüreler o bedenler genelde hiç tutmuyor.

Ay deme Merve bende aldım öyle biraz 9 12 diye

Ay deme Merve bende aldım öyle biraz 9 12 diye
Hediye götürürsün birilerine Herrrr yerde bangır bangır bağırdım ben ya. Bak bilmişliğim hani kuzenimde gördüm komşumda gördüm düzeyinde değil. Bayaa bayaa sattığım gördüğümce diyorum. Geçen en son buraya attığım unicornlu takımı gösterdim anneme 6 ay yazıyo etikette annem diyo ki bunu bile giyer 40'ından sonra Valla olabilir

Ben onları yıkadım pakladım kime nası götüreyim ay . Bundan snra yazdıklarını özellikle takip edeceğim

Ay şunu da yazmadan geçemeyeceğim 11 aylıkken 24 ay kıyafet verdiğim çocuk vardı.

Bi tane bebe vardı erkek çocuğuydu bacakları o kadar kalındı ki 6 aylık cocuğa annesi 18 aylık alt alıyodu bazen takım beğeniyodu altını şimdi giydiririm. Üstünü sonra diyodu kadın dayanamıyodu.

Bi tane çocuk vardı 3 yaşındaydı zayıftı ama o kadar uzundu ki 5 yaş giyiyodu hep.

Bn bi yaşındayken oğlumu 2-3 yaş
Şuan 9 yaşında 12-13 alıyorum düşün

Inanırım. Benim kardeşim de iri devam etti aynen böyle.
Hatta bi gün alışveriş yapıyorum 7 yalında o zmn bn 9-10 alıyorum ağlıyordu bn 7 yalındayım niye büyük yaş alıyorsun diye dedim sus yoksa don bulamıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…