Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Teşekkür ederiz. Top işini ben anlamadım.
Şöyle bir kaç foto ekledim daha anlaşılır olsun diye :) keçeden de yapılabilir.kauçuk topları süsleme malzemeleri satan yerler satiyor 1 2 tl

Eklentiler

• 2a183f3b9150dc21f774e3cc23c75ce5.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 85
  • b0540aa2e16248eb79159b2b5d62b482.jpg
    135,3 KB · Görüntüleme: 81
  • ad4b7058a5208d3a7350b5fbc5b8600f.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 84
Kayatım kağıt bu kauçuk değil ki. O köpük gibi bir şeyden bahsediyo ama ne ve ne şekil kullanılacak ben kavrayamadım. Acaba diyorum 0-4 ay zeka kartlarındaki mantık gibi mi calışacak?
Evet siyah beyaz boyayıp demiş ya sürekli asılı duracak ya görecek onu demek istemiş ne bilim bn bunu anladım küçükleri de var ya

Niye işiyolar yaaa? Altını değiştirirken mi? Onun için alt açma bezi aldım, birkaç kez kullan sonra at :) işerse ona işesin. Battaniye, müslin yıkamakla uğraşılmaz her dakika.
Ben de ondan aldim ama kiz bebekler gibi direkt olduklari yere yapmiyorlar bildigin fiydiriyorlar bir metre

Niye işiyolar yaaa? Altını değiştirirken mi? Onun için alt açma bezi aldım, birkaç kez kullan sonra at :) işerse ona işesin. Battaniye, müslin yıkamakla uğraşılmaz her dakika.
Bak şimdi sen temiz kıyafetleri kenara koyuyosun tam giydirecen bi işiyo çocuk hedef almış gibi yenilere Erkek çocuklarında daha çok oluyo valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…