Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yaa başlığı görünce nacizane tavsiye yazmak istedim benim tospalarım büyüdü artık pandemi olmasa 3.yü düsünüyordum bu sene :) hepinizi kocamann tebrik ediyorum ilk bebegi olan annelere kocamann sariliyorum hayatlarinin ennn guzel donemi bu olabilir :)
Oncelikle 30 milyon kelime kitabini tavsiye ederim.mumkunse dogumdan once veya ilk 6 ay icinde okuyun kacirmayin cunku bu kitap ilk 3 yildaki zeka gelisimine nasil katki yapabileceginizi anlatiyo fakat başı biraz bayıyo benden soylemesi :)
Ozge selcuk bozkurt bebegimle evdeyim 0 12 ay eliniz ayaginiz olabilir basit ve keyifli ay ay yapabilecekleri ve yapabilecekleriniz anlatiliyor ve yazarini hatirlayamadim çocugun duygusal dunyasi yine hamileyken okunsa iyi olabilir.
Onun disinda besigin yanina bor ayna :) beyaz kaucuk toplar oluyo ya hani partilerde de kullaniliyor ustune kurdan batirip top kek sergiliyorlar.o toplardan alip uzerine siyah kalemle desenler yapip besigin veya alt acin ustune asabilirsiniz

Teşekkür ederiz. Top işini ben anlamadım.

Mervecim cok guzel, iyi gunlerde kullanin insallah.
Bugun evde battaniyelerime baktim, utandim kendimden ( pazen, polar, ogru, triko magaza acacam yakinda :))
Zaten kizdan kalanlar vardi, ustune pandemi zamani ben de hem tig ogrenecem, hem de tup bebek yatislarinda vakit gecsin, stres gitsin diye ormusum.. yetmemis lcw'den alip totem yapmisim... 1 tane daha alamam bakamam cıss bana :)

Eklentiler

• 1E5A40BA-53E2-447F-8A0B-55F6F2279F84.jpeg
    84,6 KB · Görüntüleme: 67
Sen bakma o zaman yav Benim çok minimal oldular ya. Örmeler var ama hepsi ayrı kalınlıkta. 3 örme var
1 benim bebeklik battaniyem var kullanacam
1 benim bebeklik kundağım var kullanacam
3 müslin oldu ama direkt banyo icin olur bunlar 2si kesin de 1ini yaza bırakırım belki.
2 penye var
2 pazen var
1 bu yeni aldığım welsoft

Ben yeteceğini düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…