Bebegimin olması için 70 bin fatiha suresi

Kizlar esimede dua edermisiniz.görev çıktı afrine gidiyor.rabbim tüm askerlerimizi korusun.inanin bebek falan çıktı aklımdan kötü oldum ona belli etmiyorum ama için çok kötü.rabbim sağ salim gidip gelmesini nasip etsin.ne desemde ağlamak geliyor icimden

Kızlar ismim hatice benimde oylede okubukirsiniz allah her daim yolunuzu açık etsin.ne dileginiz varsa kabul etsin.beni yalnız birakmadiniz.

Kizlar esimede dua edermisiniz.görev çıktı afrine gidiyor.rabbim tüm askerlerimizi korusun.inanin bebek falan çıktı aklımdan kötü oldum ona belli etmiyorum ama için çok kötü.rabbim sağ salim gidip gelmesini nasip etsin.ne desemde ağlamak geliyor icimden

Allahim eşini ve tüm askerlerimizi korusun kuzum. içini rahat tut inşallah hayırlısıyla sana sağ salim geri gelecek. bende asker eşiym tüm dualarım sizinle ❤❤❤

Canim Rabbim esini ve tum askerlerimizi korusun saglikla gidip gelir insallah

Allahim eşini ve tüm askerlerimizi korusun kuzum. içini rahat tut inşallah hayırlısıyla sana sağ salim geri gelecek. bende asker eşiym tüm dualarım sizinle ❤❤❤
Asker eşi olmak çok zor diyorlar tek zorluğu ansızın gitmesi.rabbim korur insallah yarimii gider gelir sapa sağlam.tüm askerlerimizi polislerimi zi korusun rabbim.kimseyi umutsuz birakmasin

Hayalimdi gercek oldu, 100 tane de ben okudum. Rabbim dileğini duanı kabul etsin. Eşine de sağ salım gidip zaferlerle dönmeyi nasip etsin.

X