Bebegimin olması için 70 bin fatiha suresi

Gullbahcemm Gullbahcemm ; Ezgi arkadaşımız için 500 Ya Şafi çektim canım. Allah şifa versin..

Şimdi dedeciğin ruhuna tevhid çekeceğim.

Allah kabul etsin. :KK68:
Miyav bu iltim sanaydi adini bilmiyom guzel arkadasim benim icin degerli olanlarin adlarini ben ezberime aliyorum onlara isimleriyle hitap ediyorum. Sende o insanlardan birisin adini bilmedigim icin canim hakkini helal et.
Allah yar ve yardimcin olsun Rabbimde seni mutlu etsin ne hacetin varsa inşallah tez zamanda cifter cifter evlat sahibi olursun insallah

Kizlar bi yardimci olur musunuz benim tam bilgim yok ezgi kardeşimiz icin yasin dagitayim istedim ama ben etiketleme yapmayi bilmiyorum kardeşimizin haceti icin yasin okutalim die düşunduk ama benim bilgim yok yardimci olur musunuz

Miyav bu iltim sanaydi adini bilmiyom guzel arkadasim benim icin degerli olanlarin adlarini ben ezberime aliyorum onlara isimleriyle hitap ediyorum. Sende o insanlardan birisin adini bilmedigim icin canim hakkini helal et.
Allah yar ve yardimcin olsun Rabbimde seni mutlu etsin ne hacetin varsa inşallah tez zamanda cifter cifter evlat sahibi olursun insallah

Canımmm. Allah razı olsun, sende çok kıymetlisin.
Rabbim dualarımızı kabul etsin kalbimizden ne geçiyorsa inşallahh. :dua: :KK68:

X