Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Slm kizlar ben aranza yeni katldm bnm 2 yasnda bi kizm var ona kardes istiyorz 6 aydr ama simdlik tik yokk gibi :KK1: bat'im 1 yada 2 kasm son adetm 3 gun geckmelydi ve sadce 3 gun surdu 2 gundr kasiklrmda batma var ve hafif hafif bel sancm var kafam karsti :KK37:

Gecikmeden sonra kan testi yaptırmışmıydın.Çünkü kimileri üstüne görme dedikleri şekilde hamile kalıyor ve hep bu şekilde anlatıyorlar.Bu arada hoşgeldin :KK34:

Son düzenleme:
Slm kizlar ben aranza yeni katldm bnm 2 yasnda bi kizm var ona kardes istiyorz 6 aydr ama simdlik tik yokk gibi :KK1: bat'im 1 yada 2 kasm son adetm 3 gun geckmelydi ve sadce 3 gun surdu 2 gundr kasiklrmda batma var ve hafif hafif bel sancm var kafam karsti :KK37:

selam canım. beniim de bat 31 ekim 2 kasım arası bişi. ama belirti hissetmiyorum henüz. inş. vardır bebeğin cnm.

Insallah cnm allah hepimzn gonlne gore versn insallah

kizlar su ustune görme olayi nasil oluyor ya :KK43:

regl zamanoında bi kanaman oluyo ama normal reglinden miktar ve renk olarak farklı oluyor. açık pembe ya da koyu kahve gibi bi akıntı geliyor bu bzı kişilerde 2-3 gün sürebiliyor ama normal regl yoğunluğunda değil. işte böyle durumlara üstüne görme deniliyor :KK31:

regl zamanoında bi kanaman oluyo ama normal reglinden miktar ve renk olarak farklı oluyor. açık pembe ya da koyu kahve gibi bi akıntı geliyor bu bzı kişilerde 2-3 gün sürebiliyor ama normal regl yoğunluğunda değil. işte böyle durumlara üstüne görme deniliyor :KK31:

canım ya ben böyle bilmiyorum senin anlattığın yerleşme kanaması sanırım :kk77: bu üstüne görme olayını yaşayan arkadaşım var hamile kaldığını öğreniyor ve normal regl oluyor

ama bu ay kendimi hamile gbi hissedyrm adetime daha 8-9 gün var kızımda süprz olmştu öğrenmem ama bekliyorm bakalm o diil babamzda heycenlı :KK70:

Normal de düzenli mi reglin ? Kızın da varmış ne güzel canım Allah bağışlasın :) Bu süreçte erkekler çok heyecanlı ve komik oluyorlar bence, ben çok test aldığım için geçen ay "daha gelmeden bizi masrafa soktu bu civciv" diye söyleniyordu eşim :))

Beni işten atacaklar hiç bişey yapamadım bugün. Bi de eşim mesaj atmış tebrik ederim nur topu gibi bir trafik cezan olmuş diye nur topunu görünce direk ben tongaya düştüm hamileyim de benim haberim yok da onun mu var diye ama trafik cezasıymış:KK55:

X