Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
allahım yaaa ne alemsin :)))))) moralim çok bozuktı güldürdün beni allahta seni güldürsün.tontiş tontiş çocuklar versin

onca şamatayı senin canının sıkkın olduğunu farkettiğim için yaptım zaten.yüzünü güldürdüysem ne mutlu.
ben adına istediğin sana bin olarak dönsün inşallah.

özelden mektup gbi uzun bişi yazdım size ama cevapla dedim.başlık falan istedi az daha konumu açacaktım size özel yazarken anlayamadım.sildim bende.yeni üye sayılırım.yaş 32 .11 yıllık evlym.çock isteme biraz karşık bzm 5 yıl hiç istemedik.5 yıl sonunda daha çok korunarak arada bir kornmayarak ilşki oldu. eşimde bende çok fazla çocuk istemediğimz için.olursa olur olmazsa saağlık olsun diyorduk.biz yinede 4 yıl önce fln dra gttk muayne olduk.spermlrde srn vrdı.yine boşverdik.olursa olur dedik.açıkçası 8 aydr korunmasız ilişki oluo.8 aydrda yazın 3 ay da ailemn yanına gttim tatile eşim yoktu ynmda.ara ara sperm tahlilleri yptryrz.haziranda eşim sgrayı bıraktı yemesine dha dkkat edioyor.gelişme var spermlerde.ama daha istenilen seviyeye gelmedi.bu ay bende ilk defa soğan suyu bal tarçın çörekotu deniyorum.bikaç deneyim bakalım ne olcak.olmazsa tedavi falan inşllah gerek kalmaz tadaviye.yaşta geçio.hayırlısıı bakalım.inşallh hepimizin beklentileri olur.

baharcım bi kaç safta önce yazdım teyzemin 15 yıl olmadı, sperm sayısı azdı, ve tedavisiz 3 hamilelik geçirip 2 doğum yaptı.
üzme tatlı canını...

tugce canım üzülme inşallah önümüzdeki ay kalırsın,

üzülme derken üzülücem bende, 3 saat kaldı

canım sen hastane de mi yaptırdın yoksa sağlık ocağında mı ?eğer hastane de yaptırdıysan laboratuvar sonuçları kısmından kendin de bakabilirsin ben bi kere öyle bakmıştım evden kendim öğrendim...

korkma kuzucum ya şurda ne kaldı saat beşe.Çıkmıcam işyerinden beklicem burda haberini dualarımız seninle hayırlı haberler verirsin inşallah bize

saol çimencim, saatler kaldı öğrenmeye, ben çok erken başladım varlığından bile emin değilken konuşmaya
inşallah orda bi yerdedir, hayata tutunur miniğim ...

doğru canım o gün çok ağladım ama üstünden 1 yıl geçti artık 2 yıldır valla gözümde yaş kalmadı ağla ağla allah kimseyi ağlatmasın bu konuda içim yanıyor tabii kii...15 yıl çok uzun bir süre ama sonunda o güzel duyguyu tatmış teyzen..inş biz bu kadar beklemeyiz...

Kıyamam ben sana ya :KK43: Doğum yapacak olanlar doğumlarında çocuk bekleyenleri hatırlayıp bol bol dua etsinler.O an dua edenin duası geri çevrilmezmiş

İnşallah çocuklarımızla birlikte sağlıklı mutlu huzurlu...Test çıkmadımı diye arasan mı acaba :KK9:

canım gitmeden aradım ben, burda genelde 1 gün sonra çıkıyo, beklemek istemiyorum bugün verecekseniz gelirim dedim onlarda ya 5 te dediler :)

ortık kliniklerin çoğunda lab. yok beklicez işte

Slm kizlar ben aranza yeni katldm bnm 2 yasnda bi kizm var ona kardes istiyorz 6 aydr ama simdlik tik yokk gibi :KK1: bat'im 1 yada 2 kasm son adetm 3 gun geckmelydi ve sadce 3 gun surdu 2 gundr kasiklrmda batma var ve hafif hafif bel sancm var kafam karsti :KK37:

Slm kizlar ben aranza yeni katldm bnm 2 yasnda bi kizm var ona kardes istiyorz 6 aydr ama simdlik tik yokk gibi :KK1: bat'im 1 yada 2 kasm son adetm 3 gun geckmelydi ve sadce 3 gun surdu 2 gundr kasiklrmda batma var ve hafif hafif bel sancm var kafam karsti :KK37:

selam canım. beniim de bat 31 ekim 2 kasım arası bişi. ama belirti hissetmiyorum henüz. inş. vardır bebeğin cnm.

X