Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Yine de cok az kisiyiz konusan yaww.biliyorum tatlim iyiki varsiniz zaten

ben kac serumlar yedım esıme kac defa cagırdım surunerek kapı actıgımı bılıyorum ne yatabılıyorum ne kalkabılıyorum okada rkotu oluyor kı sanırım stres bakalım ne cıkacak mıgren dedı dr ama mr ıstedı vertıgo yazmıs on tanıyada anlamadım denerım ama ınan onları yapacak halım olmuyor

Vertigo mu gecmis olsun:KK53:Annemde bel ameliyatindan sonra vertigo olmustu.Vertigo demek denge kaybi bas donmesi yapiyor.Kulagin icinde denge saglayan kristaller oluyo onlar kaydigi zaman bas agrisi bulanti kusma bas donmesi yapiyor.Ilac kullandirtmadi doktor anneme univ hastanesine gittik sadece basini hareket yaptirrti ama kesinlikle sen yapmicaksin burda yapcaz bunlari dedi.sonra iyi oldu biraz ama tamamen gecmiyor bazen oluyo yine yuksek yastikta yatcaksin alcak yatamiyor annem

geçmiş olsun çok üzüldüm. Migren çok çileli annemden bilirim.

saol canim gercekten cok zor oluyo.Hic tadin tuzun kalmiyor

Konuyu bilmiyorum ama hiç bir kimse birbirine veya site editörine alçaksın diyemez terbiyenin de bir sınırı var değil mi ?

top gitti kavga bitti !

yav benim bir de glshkskn bacım vardı bacılaaaar, o niye banlandı, birbilen, bir duyan gören yok mu yavvv, aşağıdan bakıyo ama konuşamıyo garibim,

glshkskn'im gııııııııı, pes etmek yok, diren, çıkaracaz seni ordan bacııııııııııııım, sesimi duyuyon mu kıııııııııııııııızzzzzzzzzzzzz

Ablaaaaammmmmmmmmmmmm

X