Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Yok pkos değilim. Basit bir kist işte ne ağrısını gördüm senelerdir ne bi belirtisini. 19 yaşındayken bir kontrolden geçeyim diye doktora gitmiştim o zaman öğrenmiştim varlığını. Başka da yok sadece o var. Adetlerim hiç ağrılı geçmez çok düzenlidir.

soğan kürü yaptın mı sen?

[SIZE=3]yok kzlar ben bu işleri çzemdim yazamıyrum yine özel falan
üzülmeyin dyo eğlenmeye devam etckmişsiniz
şimdi benim onunla ilgilenmem lazım
yönetime oda bişşeyler yazdıracak

Bu arada Çömlek varmış galiba ona agrasif dediği ve uzattıkları için cezalandırılmış[/SIZE]

cnm kist olabilir belki doktora git mutlaka bekleme benim kist varken oluyordu oyle insallah yerlesme lekelenmesidir[/Qb
senin kist ne oldu şmdi cnm.ben şmdiye kdr dra gttğimde muaynelerde hiç kist falan çıkmadı.bu ay ilthap falan varsa die regl bitimnden 10 gün sonra soğan suyu kürünü uyguladım.içmeye başladıktan snra 2. günü akıntım çoğaldı yine kanla krşk khverengi oldu yoğn bi şklde .regl kadar yoğn değildi.ilthap falan varsa temzlensin die içmiştm yoğnluk bikaç snra 8.güne kadar azaldı.belkide bilmediğim kist vardı onu temzledi.regl olayım.2 günü hormonlarıma baktrmaya gderim.2.günü gttğimzde vajinal ultrson yaplıyormu bilgnz varmı arkadaşlr.

Valla bana doktor gecmis kendiliginden dedi hic hap falan kullanmadimda nasil gectiyse kendiliginden bilmiyorum belki dogrudur ama gecmis gibi gelmiyo gunlerdir kasiklarimda bir sizi var hep kistim oldugunda oyle olurdum.Su sogan kurunu yapmak istiyorum ama yapamaiyorum bikere denedim icemedim ooeegghh yaptim.Folik asit kullaniyorum direk kalkar kalkmaz oda ac karina olmasi lazimya yada hamile olursam falan ters etki yapar diye korkuyorum.Hic bir bilgim yok valla ultasonla ilgili

Yok pkos değilim. Basit bir kist işte ne ağrısını gördüm senelerdir ne bi belirtisini. 19 yaşındayken bir kontrolden geçeyim diye doktora gitmiştim o zaman öğrenmiştim varlığını. Başka da yok sadece o var. Adetlerim hiç ağrılı geçmez çok düzenlidir.

Iyi bari demekki zararsiz:nazar:

[SIZE=3]yok kzlar ben bu işleri çzemdim yazamıyrum yine özel falan
üzülmeyin dyo eğlenmeye devam etckmişsiniz
şimdi benim onunla ilgilenmem lazım
yönetime oda bişşeyler yazdıracak

Bu arada Çömlek varmış galiba ona agrasif dediği ve uzattıkları için cezalandırılmış[/SIZE]

çömlek yaktı zaten başımızı :)) :KK4::KK4::KK4:
çok öp yerimize arkadaşımızı

Ben hele bir kere korunmasam hamile kalcam diye korkuyodum ilk sene falan hatta ilk geceden sonra ertesi gun hapi bile kullandim salak gibi oyle pismanin ki boyle sorunlarimizin olacagini bilseydim ilk sene hic korunmazdim ama nerden bilceksin iste varikosel denen illete bulasmisiz megersem

benım esımde varıkosel 14 aylık evlıyım nerdeyse 2 ay korunduk gerı kalanlarında yarı korunduk yarı bıraktık hıc olmadı bıde olacak dıye korktum gecen ay varıkosel oldugnu ogrendık bu ay 2 testı cok guzel cıktı umutluyduk ama olmadı cunıu daha gecen gun test yaptrıdım kan mecburı bas agrımdan dolayı negatıf cıktı :KK43: bas agılarım ıcın norolojıye gıttım ve mr verdı haftaya salı gırıcem ve halıyle bu ay gıttı bıttı mecbur korunucaz cok morelım bozuk ıkıncı testı ıyı guzelde sonucu gostermedık tam adet gunume mr a gırıcem beyın mr gırdıgmemı stres edeyım yoksa bebegın olmamasına mı :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

mujunuz çok kızmış şu halinize eğlenmeye devam etsinler dedi

takılmayacakmışsınız.....

bide tarantula özelden sana bişey göndermem lazım ama ben melek istedi die üyelk actm
sana yzamyorm daha. bana özelden yazarmısın rica etsem yada ellif varmış o yazacak

Tatlım arkadaşlık isteğini kabul ettim ama mesaj olayını anlayamadım tam olarak, özelden sana mesaj göndermemi mi istiyorsun, mujum iyi mi, selam söyle cadıya

benım esımde varıkosel 14 aylık evlıyım nerdeyse 2 ay korunduk gerı kalanlarında yarı korunduk yarı bıraktık hıc olmadı bıde olacak dıye korktum gecen ay varıkosel oldugnu ogrendık bu ay 2 testı cok guzel cıktı umutluyduk ama olmadı cunıu daha gecen gun test yaptrıdım kan mecburı bas agrımdan dolayı negatıf cıktı :KK43: bas agılarım ıcın norolojıye gıttım ve mr verdı haftaya salı gırıcem ve halıyle bu ay gıttı bıttı mecbur korunucaz cok morelım bozuk ıkıncı testı ıyı guzelde sonucu gostermedık tam adet gunume mr a gırıcem beyın mr gırdıgmemı stres edeyım yoksa bebegın olmamasına mı :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

neden gitsin bu ay devam çalışmalara

X