Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
canım.şu kızlara söyle abartmasınlar.keyiflerine baksınlar.iki güne açılır hesabım.
ha bide o dingil adminlere iletir misin.arkadaşıma benim mailim üzerinden açtığım hesabı da kapatmışlar.muhtemelen benim hesabım olabileceğini düşündüler.bi zahmet açıversinler.benim o hesapla alakam yok.eğer kızın geçmişini okurlarsa anlarlar zaten.öpüyorum yanaktan.

bide şu karılara söle.ateşlerini adetin ilk günü başlıcaklar ölçmeye. hihihihi
ben burdan yazarm sen ordan alıntı yaparsın tamam mı. hhihihihi

benim reglim 6-7 kasım.herzaman regliden 4-5 gün önce kahverengi lekenmelrm oluyrdu snra regl başlıyrdu.bu ay kahverengi lekelenmemde daha yok reglide yok.çok erken olmasına rağmen az önce idrar trsti yaptm negatf.soğan kürüde yapmştm bu ay ümtlydim.belkide kürden dolayı gecikme yaşayacağım.1 hafta önce falan kasklrmda ağrı başladı.bugün sadece sağ kasığımda ağrı ve batma gbi bişi var.göğslermdede normal ağrı .umutluydum ama sağlk olsnnn .üzüldm

Testte çıkmamış olabilir biraz daha bekle bence. Benim reglim hiç gecikmyor o yüzden gecikme bende şüphe uyandırıyor. Bişey sorcam bu lekelenmeler günde 3-4 damla falan oluyor di mi? Benim de öyle oluyor da adetten önce, bende sorun mu var diye korkmuştum. Normal bişey demek ki di mi?

Testte çıkmamış olabilir biraz daha bekle bence. Benim reglim hiç gecikmyor o yüzden gecikme bende şüphe uyandırıyor. Bişey sorcam bu lekelenmeler günde 3-4 damla falan oluyor di mi? Benim de öyle oluyor da adetten önce, bende sorun mu var diye korkmuştum. Normal bişey demek ki di mi?

normal canım merak etme

bende lekelenme kahverengi akıntı şeklinde oluyor cnm.günlk ped kullanacak şeklde oluyor.normalmidr bilmiyorum.biraz cnmı sıkıo neden die ama dr a da gtmiyorum.ama okuduğm kadarıyla buralarda normal gibime gelio.bide yumurtlama dönemimde böyle oluyor bende.

bende lekelenme kahverengi akıntı şeklinde oluyor cnm.günlk ped kullanacak şeklde oluyor.normalmidr bilmiyorum.biraz cnmı sıkıo neden die ama dr a da gtmiyorum.ama okuduğm kadarıyla buralarda normal gibime gelio.bide yumurtlama dönemimde böyle oluyor bende.

cnm kist olabilir belki doktora git mutlaka bekleme benim kist varken oluyordu oyle insallah yerlesme lekelenmesidir

çok sürüyorsa ve karın ağrın varsa iltihap olabilir.bence git. 1 en fazla 2 gün normal gerisi değil

X