Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
yav benim bir de glshkskn bacım vardı bacılaaaar, o niye banlandı, birbilen, bir duyan gören yok mu yavvv, aşağıdan bakıyo ama konuşamıyo garibim,

glshkskn'im gııııııııı, pes etmek yok, diren, çıkaracaz seni ordan bacııııııııııııım, sesimi duyuyon mu kıııııııııııııııızzzzzzzzzzzzz

Bıraksınlar bu işleri. Azospermlerin bile doğal yollarla çocukları olabiliyor. Doktorların lafına güven olmaz.

Ben gitmicem donumu yollicam :KK1: Yok don değil de giydiğim bişey lazımmış. Eşim ben de donumu yollicam diye tutturdu:KK52:

Insallah yaa iste her ay insan umutlaniyor yinede bu ay oldugum gibi sonra hayal kirikligi oluyor iste.

gellldddiiimmm,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

hosgeldin canimm:KK16:

yav benim bir de glshkskn bacım vardı bacılaaaar, o niye banlandı, birbilen, bir duyan gören yok mu yavvv, aşağıdan bakıyo ama konuşamıyo garibim,

glshkskn'im gııııııııı, pes etmek yok, diren, çıkaracaz seni ordan bacııııııııııııım, sesimi duyuyon mu kıııııııııııııııızzzzzzzzzzzzz

başka topiklerden banlanmış sanırım.eeeeeeee sürüden ayrılanı kurt kapar

X