Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
şikayet ettiğin adminler,
sen bak ama cevap verme mi dedi...

Söz mü dinliyosun sen ...

Yaşını değil aklını beynini ruhunu büyütte gel
ben hep burdayım

madem bizle sohbet etmedin neyin rahatsızlığı bu , olanları görmek için aşağıdan izlemekte neyin nesi.

Dün yaptığını yapsana çoook iyi oldu size desene

sen bu sun işte

huzur kaçırann

buraya kaç kere geldiysen hep bi sorun çıkardın heppp

ya yine ne olmuş 1 saat gittim yine mi ceza aldı bizim kız...tatlım cevap verme lütfen...

kızlar ecomlek beni şikayet etmişşşşş

çok üzüldüm biliyomusunuz

bende ceza alıcam ağlayım mı acaba

Lütfen ya cevap vermeyin artık, yada toplanıp gidelim,

Gerçekten tartışma topiği değil burası, cevap verdikçe uzayıp gidecek,

Bırakın izlesinler aşağıdan, elbet sıkılır giderler,

Lütfen

Lütfen ya cevap vermeyin artık, yada toplanıp gidelim,

Gerçekten tartışma topiği değil burası, cevap verdikçe uzayıp gidecek,

Bırakın izlesinler aşağıdan, elbet sıkılır giderler,

Lütfen

hayır canım niye gideceğiz durun bi yaaaaaaaaaaaa hemen pes ediyorsun tarantulacım aşk olsun ne güzel topiğimiz var...

Son düzenleme:
tarantula ; arkadaşım yapma ama ben de yeni katıldım aranıza ama çok güzel bi topik burası kimse için huzurunuzu bozmayın canlar

pes etmek yokk hadi bakimm

Tatlım pes etmek değilde, hani bi soğuma oldu ya, savaş gerçek dünyada kalsın, burada eğlenelim dedik ama gerçek dünya burayada geldi, neyse tatlım, yatışalım hele bi, düzeliriz elbet

Kızlar neler olmuş böyle lütfen şu saldıranları dikkate almayın.
Dün ne kadar güzeldi hastalandığım halde siz beni güldürdünüz.
Sizle zaman çok güzel geçiyor.Regl oldugum halde duramadım bugün yine geldim.
Lütfen kıskananları saldıranları dikkate almayalım..

jonjoil ve senin için susuyorum sadece...

düşüncelerimi yutmak bana göre değil ama

Düşüncelerimizi yutmadık, ben kendimizi gayet güzel ifade ettiğimizi düşünüyorum. Bu noktadan sonra kimseye açıklama yapmamalıyız. Çünkü anlatmaya çalıştığımızı anlamıyorlar. Hem ilgilerini çekiyor okuyorlar hem de şikayet ediyorlar. Hala ve hala okuyorlar :) Kendini yorma boşuna.

aynen canım bende burda çok iyi vakit geçiriyorum önceden adet olunca kendimi yalnız hissediyordum şimdi bu güzel arkadaşlarım sayesinde adet olsam bile üzülmeden sanki hamilelik bekler gibi vakit geçiriyorum...

sessiz kalma kararı aldık, kaldığımız yerden devam edelimm.
Nasılsın???

evet tatlım daha listeye hamile diye adımızı yazdıracağız... ona göre daha ateş ölçüm tablosu yapacam ben san:))

tamam kuzum ateş ölçer alıyım bugün, yarında tablo yapalım bana

kıskananlar çatlasın diyorum artık...

canlarım bugün ceza alırsam üzülmeyin sakın ben yine sizinleyim ve gelicemmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…