Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Kızlar neler olmuş böyle lütfen şu saldıranları dikkate almayın.
Dün ne kadar güzeldi hastalandığım halde siz beni güldürdünüz.
Sizle zaman çok güzel geçiyor.Regl oldugum halde duramadım bugün yine geldim.
Lütfen kıskananları saldıranları dikkate almayalım..

sessiz kalma kararı aldık, kaldığımız yerden devam edelimm.
Nasılsın???

evet tatlım daha listeye hamile diye adımızı yazdıracağız... ona göre daha ateş ölçüm tablosu yapacam ben san:))

tamam kuzum ateş ölçer alıyım bugün, yarında tablo yapalım bana

Düşüncelerimizi yutmadık, ben kendimizi gayet güzel ifade ettiğimizi düşünüyorum. Bu noktadan sonra kimseye açıklama yapmamalıyız. Çünkü anlatmaya çalıştığımızı anlamıyorlar. Hem ilgilerini çekiyor okuyorlar hem de şikayet ediyorlar. Hala ve hala okuyorlar :) Kendini yorma boşuna.

kıskananlar çatlasın diyorum artık...

canlarım bugün ceza alırsam üzülmeyin sakın ben yine sizinleyim ve gelicemmm

Ahahah ay bir yandan da çok komik ya. HepNasip de gülüyordur şimdi. Üç beş deli kadın ortalığı ayağa kaldırdık :nazar: Oyy iyi güldüm ha. Güzel güldüm ama. Datlu güldüm yalnız.

İnşallah tatlım inşallah, siz hamile olun da yemişim tabloyu :) Ateş ölçüm tablosu iyi olur ama, zor takip ederiz balım

evet burdan zor olur her gün ateş bilgisi vereceğiz sen yazacan... hepnasip benden tablo istemişti ama hoşunuza gittiyse yapalım tablo evde yapsın herkes daha sonra yazar buraya...adetin 10.gününden başlayın bata kadar ölçüm yapın, kağıda yazın ...

evet burdan zor olur her gün ateş bilgisi vereceğiz sen yazacan... hepnasip benden tablo istemişti ama hoşunuza gittiyse yapalım tablo evde yapsın herkes daha sonra yazar buraya...adetin 10.gününden başlayın bata kadar ölçüm yapın, kağıda yazın ...

Adetin 10. günümü başlayım ölçmeye?
Allah'ım çok cahilim :KK70:
Hepnasip olsa kızmaya başlamıstı :KK70:

ateş ölçüleri
11.gün=36.0
12.gün=35.9
13.gün=36.1
14.gün=36.4
15.gün=36.2
16.gün=36.1
.
.
.
25.gün=36.4
26.gün=36.5
27.gün=36.7 ,demin ölçtüm tekrar 36.9

kızlar bu şekilde yapın tabii ben 16 ile 25 .gün arasını ölçmedim unuttum siz o günlerde ölçün.. sabah yataktan kalkmadan yapın...

Evet tatlım bak olur öyle, hatta her ay sonunda, burada da paylaşırız, örnek olur, hepnasipte nasiplenir barim kız

Benim bat tarihi 9 kasım. daha 3 günüm var. ama içimden bir ses bu ay da tutmadı diyor. herhalde aralık topiğine geçeçecğimm şimdiden açsam mı acaba?:KK5:

Ahahah ay bir yandan da çok komik ya. HepNasip de gülüyordur şimdi. Üç beş deli kadın ortalığı ayağa kaldırdık :nazar: Oyy iyi güldüm ha. Güzel güldüm ama. Datlu güldüm yalnız.

Biz bizi güldürdük, allahta bizi güldürsün, herkes bizi güldürsün, su gelir güldür güldür sün, hepnasipte beni öldürsün:KK52::KK52::KK52:

Mune, şikayet üzerine buraya gelip yine şikayet üzerine bir iki kopyalama yapıp yazmışsınız,
biz gelenleri kovmuyoruz, gelenler bir iki sayfa geriye gitse anlayacak ama bu zahmete girmiyolar çünkü yargılamak kolay.
anlayıp dinlemeden kimseye kırıcı konuşmamak lazım,
Örnek suff ve hepnasipin tartışması yada atışması değil...

bizi rahatsız etmeye çalışıyolar siz de izin veriyosunuz, yeni üye değil, aktif olmaya bilirim ama en az 3 yıldır takipteyim sürekli.
benzer konuşmalar başka topiclerde de oldu zaman zaman kimse uyarı almazken,
bir iki kişinin şikeyetiyle, tüm neşemizi enerjimizi elimizden aldınız.

burda "karı" kelimesi sizi rahatsız etmiş görünüyo, sizce bizler bu kelimeyi kullanırken ciddmiyiz.
sadece hepnasip değil bir çoğumuz kullandık...
Yazışmalara genel olarak bakmanızı rica edicem...

bize edilenler hakaret değildi zaten, biz kimseyi incitmek üzmek istemedik. Hata ettik arkadaşlarım adınada ÖZÜR DİLERİM..
acılarımızı paylaştığımız içinde özür dilerim
mutlu olduğumuz içinde özür dilerim
bi gecede 40-50 sayfa kahkahalar atarak eğlendik hata etmişiz özür dilerim
size bu cevabı yazdığım içinde özür dilerim.

TEŞEKKÜR EDERİM ...

2-3 kişinin şikayeti için kaç kişiyi üzdünüz...

"""""""""" bu cevabı yazma cesaretinde bulunduğum için banlanmak yada ceza almakta boynumun borcu""""

Sizde izin veriyorsunuz ne demek? Bildirim yaptınız mı? Polemik yaratılıyor diye bi kişi bile gelip şikayette bulundu mu?
Hayır, ben sizin topiğinizi her an denetleyemem, kimler ne yazıyor bilemem, siz bildireceksiniz ki haberim olsun.
O örneklediğim mesajı kimse bildirmedi, ben bulup çıkardım, HepNasip ve Suff arasında geçenler dışında burdan bir kişi çıkıp topiğimizi karıştırıyorlar diye mesaj bile atmadı bana.
Bildirin haberim olsun, haberim olmayan şeyler hakkında sorumluluk yüklemeyin.

Bu arada bu mesajı yazdınız diye ceza almazsınız, site kurallarına uymazsanız ceza alırsınız.

Bildirim nasıl yapılır?
Site kuralına uymayan üyenin yorumunun sol alt köşesinde siyah üçgen şeklindeki ikona basar gönderirsiniz, yönetime mesaj gider, yönetim gelip ilgilenir.

X