Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
monbebe çok geçmiş olsun avavred arkadaşıma katılıyorum düşüğün arkası çabuk gelirmiş inş. en kısa zamanda tekrar gelir bebişin

Örnek olsun diye bu yorumu koyuyorum:

Burası mahalleniz değil, mahalle ağzıyla yazmayın, topiğe sohbet için gelen kimseye böyle yorumlar yapılamaz.
Burası bizim topiğimiz işine gelmiyorsa gibi sözler söylenemez.

Mune, şikayet üzerine buraya gelip yine şikayet üzerine bir iki kopyalama yapıp yazmışsınız,
biz gelenleri kovmuyoruz, gelenler bir iki sayfa geriye gitse anlayacak ama bu zahmete girmiyolar çünkü yargılamak kolay.
anlayıp dinlemeden kimseye kırıcı konuşmamak lazım,
Örnek suff ve hepnasipin tartışması yada atışması değil...

bizi rahatsız etmeye çalışıyolar siz de izin veriyosunuz, yeni üye değil, aktif olmaya bilirim ama en az 3 yıldır takipteyim sürekli.
benzer konuşmalar başka topiclerde de oldu zaman zaman kimse uyarı almazken,
bir iki kişinin şikeyetiyle, tüm neşemizi enerjimizi elimizden aldınız.

burda "karı" kelimesi sizi rahatsız etmiş görünüyo, sizce bizler bu kelimeyi kullanırken ciddmiyiz.
sadece hepnasip değil bir çoğumuz kullandık...
Yazışmalara genel olarak bakmanızı rica edicem...

bize edilenler hakaret değildi zaten, biz kimseyi incitmek üzmek istemedik. Hata ettik arkadaşlarım adınada ÖZÜR DİLERİM..
acılarımızı paylaştığımız içinde özür dilerim
mutlu olduğumuz içinde özür dilerim
bi gecede 40-50 sayfa kahkahalar atarak eğlendik hata etmişiz özür dilerim
size bu cevabı yazdığım içinde özür dilerim.

TEŞEKKÜR EDERİM ...

2-3 kişinin şikayeti için kaç kişiyi üzdünüz...

"""""""""" bu cevabı yazma cesaretinde bulunduğum için banlanmak yada ceza almakta boynumun borcu""""

Son düzenleme:
tarantulacım merhaba ;

özelden mesaj atayım dedim ama posta kutun doluydu , o yüzden burdan yazdım :KK34::KK34:

tatlım beni listeden tamamen silmeni rica edecektim , bu ay çatlatma iğnesi olacam , adet olmadığım için bat belli değil zaten.

ayrıca birde sabahın 5inde üzücü olayları okuyup dahada üzüldüğüm için beni silmeni istiyorum ...

bi gelişme olursa haberdar ederim , emeklerin için teşekkürler :KK34::KK34:
Allaha emanet olun , herkesin kucakları bebişle dolsun inşAllahh
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Tamam tatlım, anlıyorum durumunu, gelmek istersen bekleriz, öpüyorum, umarım en kısa zamanda tüm dileklerine kavuşursun

eğer burası belli bir kısma hitap eden topikse, başlığı değiştirmelisin bence arkadaşım. belki bizi bu şekilde kovabilirsin ama,kasım ayı bitene kadar bebek bekleyen arkadaşlar burayı takip etmeye devam edecek. aynı sıkıntıları yaşamaya devam edeceksiniz. ayrıca hepinizle muhabbetim oldu. ama ne olduysa son zamanlarda oldu buraya. üzüldüm gerçekten sıklıkla takip ettiğim topikti. :KK31:

Arkadaşım, yeterince açık yazamamışım anlaşılan, diyorum ki beğenen gelir, beğenmeyene daha bir sürü topic var, onlarda beğendiği topiğe gider, sizler dördünüz aynı fikirde olduğunuza göre ve bu fikirde, bu topiğin cıvıklaştığı yönünde olduğuna göre, artık bu yazımdan ne anlaşılması gerekiyorsa anlaşılsın lütfen. Ben bu topiği 100.000 kişi gelsin çok tutulan bi topic olsun diye açmadım, ben bu topiği samimi bi ortam olsun, insanlar gelsin burda stres atsın diye açtım. Anlatabildiysem ne ala

günaydın kızlar..bugünde ateşim 36,7.inşallah düşmez.
düşerse vurucam ağzına :KK31:
İnşllah canım, listede göremedim seni
canım,

herkez dün çok gerildi, evet belki kovmuş gibi görünüyor ama lütfen alınganlık yapma.
seninle sohbetimiz var, diğerleri öyle deil, bir iki kez gelip son sayfaya bakıp yorum yapıyolar,
çok samimiyizdir senle ben atışabiliriz, sonbradan biri çıkar gelir bize laf atmamalı, atıyosada,
konuyu baştan takip etmeli..

sen tarantulayla özelden konuş bence, kırılmış olabilirsin,
açık açık konuşun ama cidden bu kovma işi senle alakalı değildir diye düşünüyorum

Mujum canım, yumuşatmaya çalışmışsın anladım bitanem, sağol çaban için ama, ne diyosam o, samimiyetimize inanmayan arkadaşlar, daha samimi olduğunu düşündükleri topiclere kayabilirler, hiç sorun değil, samimiyet istiyoruz sadece, fazla şey değil, öpüyorum seni kocaman

HepNasip,
Site kuralları gereği birden fazla üyelik yasaktır, ceza almış bir üye başka üyeliklerle gelip yazamaz, yasak.
7 hesap varmış, 7 yanlış 1 doğruyu götürür, ana üyeliğinizde iptal edilir.
Banlıyken başka üyelikle giriş yaptığınız için HepNasip üyeliğinizin cezası uzatılmıştır, 2. Üyeliklerinizde iptal edilmiştir.
Tekrar aynı şey olursa üyeliğiniz silinir...

Not: topikler kimsenin tekelinde değildir, sitede ağalık sistemi sökmez.

benim 10 tane hesabım var desem inanacakmısınız???

Mujum canım, yumuşatmaya çalışmışsın anladım bitanem, sağol çaban için ama, ne diyosam o, samimiyetimize inanmayan arkadaşlar, daha samimi olduğunu düşündükleri topiclere kayabilirler, hiç sorun değil, samimiyet istiyoruz sadece, fazla şey değil, öpüyorum seni kocaman

canımm, hata etmişim şimdi anladım, bide uyarı aldık halimize bak ya!!!

Sanırım ben istifa edicem, moralim çok bozuk, eğleniyorduk şurda ne güzel, herşey mahvoldu

canım benim yanlış yaparsın,

bi kaç .... ( yazacak kelme bulamadm) yüzünden gidilmez, tüm adminler okusun bakalım bir iki kişi şikayet etti diye, bu söylenenleri haketmişmiyiz öyle karar verilsin,

tek adminin tekelinde olmasını anlıyorum (ceza almak değil bu söylediğim) ama bu hakaretide haketmedik.

kişiye özelden yazsaydınız keşke

Burası mahalleniz değil, mahalle ağzıyla yazmayın, topiğe sohbet için gelen kimseye böyle yorumlar yapılamaz.

HepNasip,
Site kuralları gereği birden fazla üyelik yasaktır, ceza almış bir üye başka üyeliklerle gelip yazamaz, yasak.
7 hesap varmış, 7 yanlış 1 doğruyu götürür, ana üyeliğinizde iptal edilir.
Banlıyken başka üyelikle giriş yaptığınız için HepNasip üyeliğinizin cezası uzatılmıştır, 2. Üyeliklerinizde iptal edilmiştir.
Tekrar aynı şey olursa üyeliğiniz silinir...

Not: topikler kimsenin tekelinde değildir, sitede ağalık sistemi sökmez.

Belli ki ısrarla edilen şikayetler sonucu ısrarla uygulanan yaptırımlar söz konusu. Neden bu topikte bu kadar takılı kaldınız anlamıyorum. " Sitede ağalık sistemi sökmez" sözü bana fazla AĞACA geldi. Siz ağalık yapamazsınız bir tek biz yaparız mı demek istiyorsunuz anlamadım. Burada kendi samimiyetimizi oluşturduk, bu sebeple de oldukça hareketli bir topik oldu. Herkes halinden memnun. Olmayacak bir olaydan olmayacak yerlere geldi iş. Uslubumuza da bu kadar takılmamanızı rica ediyorum. Israrla samimiyet ve memnuniyetimiz var burada diyorum. "Burası mahalleniz değil mahalle ağzıyla konuşmayın" Bu nasıl bir ithamdır? Kendinizce seviyeyi korumak adına bir şeyler yapıyorsunuz ama kendinizle çelişerek aşağılayıcı bir tavırla yapıyorsunuz bunu. Olmuyor böyle.

Belli ki ısrarla edilen şikayetler sonucu ısrarla uygulanan yaptırımlar söz konusu. Neden bu topikte bu kadar takılı kaldınız anlamıyorum. " Sitede ağalık sistemi sökmez" sözü bana fazla AĞACA geldi. Siz ağalık yapamazsınız bir tek biz yaparız mı demek istiyorsunuz anlamadım. Burada kendi samimiyetimizi oluşturduk, bu sebeple de oldukça hareketli bir topik oldu. Herkes halinden memnun. Olmayacak bir olaydan olmayacak yerlere geldi iş. Uslubumuza da bu kadar takılmamanızı rica ediyorum. Israrla samimiyet ve memnuniyetimiz var burada diyorum. "Burası mahalleniz değil mahalle ağzıyla konuşmayın" Bu nasıl bir ithamdır? Kendinizce seviyeyi korumak adına bir şeyler yapıyorsunuz ama kendinizle çelişerek aşağılayıcı bir tavırla yapıyorsunuz bunu. Olmuyor böyle.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Mune arkadaşım, biz mahallemizde böyle konuşmuyoruz, burası sanal bir ortam, rahat olmak istemiştik, sadece eğleniyorduk, ama demekki burada da toplum baskısı devam ediyormuş, iyiymiş, güzelmiş, kasıntı olunması gerekiyormuş, olamadık üzgünüz, sizi de ayrıca bu kadar ölçülü olduğunuz için kutluyorum, hiç bu şekilde sohbetlere ihtiyaç duymadığınız için de tekrar kutluyorum, iyisimi siz bizim topiği komple kapatın rahat edin, zateen kimsenin giresi kalmadı artık, ne yapmak istiyorsanız öyle yapın. Kolay gelsin tüm bunları yaparken size

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Senide ayrıca tebrik ederim agrasifliğin had safhada

burada hiç bi arkadaş sahibi olamadın haline üzülüyorum,

ancak hepimiz burdan gitsekte bi yerde görüşürüz

yani sen amacına asla ulaşamayacaksınnn

Sanırım ben istifa edicem, moralim çok bozuk, eğleniyorduk şurda ne güzel, herşey mahvoldu

Mune arkadaşım, biz mahallemizde böyle konuşmuyoruz, burası sanal bir ortam, rahat olmak istemiştik, sadece eğleniyorduk, ama demekki burada da toplum baskısı devam ediyormuş, iyiymiş, güzelmiş, kasıntı olunması gerekiyormuş, olamadık üzgünüz, sizi de ayrıca bu kadar ölçülü olduğunuz için kutluyorum, hiç bu şekilde sohbetlere ihtiyaç duymadığınız için de tekrar kutluyorum, iyisimi siz bizim topiği komple kapatın rahat edin, zateen kimsenin giresi kalmadı artık, ne yapmak istiyorsanız öyle yapın. Kolay gelsin tüm bunları yaparken size

Listedeki tüm arkadaşlardan özür diliyorum, sanırım bu maceranın sonu da burası, üzgünüm çok çok üzgünüm

Kendini üzme ya. Ne yapalım yani oldu artık.

Korkuyorsun demi???

Ağzını tutamazsın ceza alırsın falan...

Mutlu oldun mu dilediğin oldu, senin ağzına bakıp bizi üzdüler mutlumusunnn

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Senide ayrıca tebrik ederim agrasifliğin had safhada

burada hiç bi arkadaş sahibi olamadın haline üzülüyorum,

ancak hepimiz burdan gitsekte bi yerde görüşürüz

yani sen amacına asla ulaşamayacaksınnn

pardon anlamadım amaç derken... sen benimle ne kadar sohbet ettin de agresif olduğuma karar verdin arkadaşlığınızı bozmak için her hangi bir yazı yazdım mı, ben anlamadım ya siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ve hala benimle uğraşıyorsunuz ayrıca isteyen istediği yerde ve şekilde konuşur ben rahatsız oldum ve polemiğe girmedim konuyu gerekli yerlere taşıdım, ne seviyesiz bir konuşma yaptım ne de terbiyemi bozdum ve siz yazdığınızda size cevap yazıyorum işinize baksanıza siz tabi bir işiniz varsa

X