Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Allah'im sinir oluyorum boyle kadinlara...
Sanada gecmis olsun canim.. herseyin hayirlisi.. Bizde esimle bir gun once kutlama yaptik arkadaslarla tebrik etiler falan sabah uyandim kanlar icinde..

Amin amin..cok sagol..

HepNasip hayatım.üzülme.hayırlısı herşeyin.allahın vardır bi bildiği.
en kısa zamanda kucağına alacaksın inşallah.

takip et sohbet edelim ama kimse cıvıklaşmadı sohbet muhabbet stres atıyoruz ciddi ciddi o oldu bu bitti nereye kadar?

Merhaba tarantulacığım merhaba kızlar telefonun interneti bittiğinden giremiyorum regl bugun bitti gibi azıcık kahve lekem geliyor bugun abdes alırım sonra başlıcam çalışmalara rabbim hayırlısını versin

Canım inşallah tez zamanda rabbim tekrar nasip etsin

dur bakalım bu ay birde ovulasyon testi yapayım bende:))))))
ne kullanıyorsunuz?
nasıl kullanıyorsunuz?
tavsiyeleri bekliyoruuuuum:)))))))

dur bakalım bu ay birde ovulasyon testi yapayım bende:))))))
ne kullanıyorsunuz?
nasıl kullanıyorsunuz?
tavsiyeleri bekliyoruuuuum:)))))))

laboquick kullanıyorum ben memnunum... ilk idrarınla yapmıyorsun canım testi yapmadan önce 4 saat sıvı tüketme.. adetin 10.gününden itibaren çift çizgiyi yakalayana kadar yapacaksın tesi...

Allah'im sinir oluyorum boyle kadinlara...
Sanada gecmis olsun canim.. herseyin hayirlisi.. Bizde esimle bir gun once kutlama yaptik arkadaslarla tebrik etiler falan sabah uyandim kanlar icinde..

Amin amin..cok sagol..

Yetkili bir ablamız düşüğün bir ayağı içerde kalır gibi eskilerden güzel bir söz söylemişti. Yakında geliyor senin monbeben

Gızlar büyk çabalara girdim ben de. Adaçayına başladım. Artık duruşma arasında normal çay değil adaçayı içiyom sallama Allam ne büyük fedakarlıklar yapıyom bebek için ya. Harikayım ya müthişim

te allam ya.
herneyse zaten 7 hesabım daha var.oralardan girerim.

arkamdan yapılan savunmayı gözlerim dola dola güldüm.o derece.
aferim size vallaha taktir ettim.

HepNasip,
Site kuralları gereği birden fazla üyelik yasaktır, ceza almış bir üye başka üyeliklerle gelip yazamaz, yasak.
7 hesap varmış, 7 yanlış 1 doğruyu götürür, ana üyeliğinizde iptal edilir.
Banlıyken başka üyelikle giriş yaptığınız için HepNasip üyeliğinizin cezası uzatılmıştır, 2. Üyeliklerinizde iptal edilmiştir.
Tekrar aynı şey olursa üyeliğiniz silinir...

Not: topikler kimsenin tekelinde değildir, sitede ağalık sistemi sökmez.

Örnek olsun diye bu yorumu koyuyorum:

karıya bak, hala geçmişe cevap verio ya.
ben gdiyom yemeğe.sende o arada geçmişi bitir.manyak ya.

Burası mahalleniz değil, mahalle ağzıyla yazmayın, topiğe sohbet için gelen kimseye böyle yorumlar yapılamaz.
Burası bizim topiğimiz işine gelmiyorsa gibi sözler söylenemez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…