Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Geldimmm... cok sukur daha iyiyimmm bugun tam 11 gun oldu bebegimi kaybedeli... arada aklima gelsede.. :KK5::KK5::KK5: Hayat devam ediyor.. onumuze bakicaz.. herseyin hayirlisi..
beni tekrar ekle o zaman..
23 yas.. 3 ayima girdim.. insallah cok beklemem.. ne zaman adet olcam bilmiyorum dusukten sonra.. ama normal 28 gun sayarsak.. beklenmeyen bat 23-24 kasim..
Allah'im hepimizin yuzunu guldursun tez zamanda.. Saglikli bir gebelik nasip etsin.. :KK16::KK16::KK16:

canım ya...
çok üzüldüm ama hayırlısı buymuş diye düşünüp kendimizi rahatlatmamız lazım.
düşükten sonra hamilelik oranı yükseliyor biliosun demi.
inşallah acını yok sayacak güzel şeyler olur en kısa zamanda.

bilmem ki canım ovulasyon testi var elimde ama yapmadım bat günüm geçerse yapacam...ama benim ateşim hep 35.5 falan olurdu geneli böyleydi...

Son 1 aydır bu duruma takık birşekilde yüzlerce sayfayı takip ettim aralarından birkaçında sizin durumunuza yakın bir yazıyla karşılaşmıştım.Sürekli ovülasyon gününü hesaplayan ve adetlerinde testi yapmayan birkaç bayan yumurtlamadığını sanmıştı ,doktora gittiklerinde adet dönemlerinde yumurtladıklarını anlayıp gebe kalmışlardı :KK1:

canım ya...
çok üzüldüm ama hayırlısı buymuş diye düşünüp kendimizi rahatlatmamız lazım.
düşükten sonra hamilelik oranı yükseliyor biliosun demi.
inşallah acını yok sayacak güzel şeyler olur en kısa zamanda.

Cok sagol.. gecti gitti.. bile.. 4 gun cok cok kanamam oldu bu aralar arada damlalar oluyor.. korunmiycaz doktor gerekmez dedi.. kocamda zaten istemiyordu.. tekrar deneyelim diyordu hep.. yumurtlamaya az kaldi.. bakalim Hayirlisi yaa.. ama cok zor gercekten allah'im kimseye yasatmasin.. :KK16::KK16::KK16:

Geldimmm... cok sukur daha iyiyimmm bugun tam 11 gun oldu bebegimi kaybedeli... arada aklima gelsede.. :KK5::KK5::KK5: Hayat devam ediyor.. onumuze bakicaz.. herseyin hayirlisi..
beni tekrar ekle o zaman..
23 yas.. 3 ayima girdim.. insallah cok beklemem.. ne zaman adet olcam bilmiyorum dusukten sonra.. ama normal 28 gun sayarsak.. beklenmeyen bat 23-24 kasim..
Allah'im hepimizin yuzunu guldursun tez zamanda.. Saglikli bir gebelik nasip etsin.. :KK16::KK16::KK16:

allah bir daha göstermesin canım... dediğin gibi sağlıklı gebelikler nasip etsin....

Son 1 aydır bu duruma takık birşekilde yüzlerce sayfayı takip ettim aralarından birkaçında sizin durumunuza yakın bir yazıyla karşılaşmıştım.Sürekli ovülasyon gününü hesaplayan ve adetlerinde testi yapmayan birkaç bayan yumurtlamadığını sanmıştı ,doktora gittiklerinde adet dönemlerinde yumurtladıklarını anlayıp gebe kalmışlardı :KK1:

evet bende bi kaç kere böyle yazılara denk gelmiştim ama ben 14.gün ovu testi yaptım çift çizgiyi yakaladım canım adet dönemimde yumurtlamıyorumdur çünkü doktora muayene olmuştum 11.günümde yumurtam 13 mm di her gün 2 mm büyüyormuş 14 ve 15.gün yumurtluyorum canım...

Cok sagol.. gecti gitti.. bile.. 4 gun cok cok kanamam oldu bu aralar arada damlalar oluyor.. korunmiycaz doktor gerekmez dedi.. kocamda zaten istemiyordu.. tekrar deneyelim diyordu hep.. yumurtlamaya az kaldi.. bakalim Hayirlisi yaa.. ama cok zor gercekten allah'im kimseye yasatmasin.. :KK16::KK16::KK16:

bende bi dış gebelik yaşadım canım.zor evet.
dayanılmaz bi ağrıyla acile gittim.
testlerimi yaptılar.
sonucu almaya kadının yanına girdim.
kadın bana güzel haber verir gibi gülümseyerek hamilesiniz derya hanım..
sonra yüzündeki ifadeyi değiştirerek lakin ya düşük yapıyosunuz yada dış gebelik dedi..
o kadını hala öldürmek isterim.

testlerimi yaptılar.
sonra yüzündeki ifadeyi değiştirerek lakin ya düşük yapıyosunuz yada dış gebelik dedi..

hahahaha ele verdin kendini hahahahaha

testlerimi yaptılar.
Allah'im sinir oluyorum boyle kadinlara... :KK47::KK47:
Sanada gecmis olsun canim.. herseyin hayirlisi.. Bizde esimle bir gun once kutlama yaptik arkadaslarla tebrik etiler falan sabah uyandim kanlar icinde..:KK5:

allah bir daha göstermesin canım... dediğin gibi sağlıklı gebelikler nasip etsin....

Amin amin..cok sagol..

X