Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

tamam canım öyle yaparım tam takır tablo sunacam önüne...neyse tek bi ateşe bakarak heveslenmemek lazım ben zaten adet olacam diye bekliyorum...

o aralar ölçmedim canım:)) şimdi gııııı bu ateş çıkma olayı belki adet olacağım için yükseliyordur bi tek hamilelikte mi yükseliyor bu ateş:))

Adet döneminde yumurtluyor olabilirmisiniz? Hem ovülasyon testi o günlerde koyu hemde ateşiniz diğer günlere nazaran yüksekse düşündürücü bir durumda :44:

Adet döneminde yumurtluyor olabilirmisiniz? Hem ovülasyon testi o günlerde koyu hemde ateşiniz diğer günlere nazaran yüksekse düşündürücü bir durumda :44:

bilmem ki canım ovulasyon testi var elimde ama yapmadım bat günüm geçerse yapacam...ama benim ateşim hep 35.5 falan olurdu geneli böyleydi...

Geldimmm... cok sukur daha iyiyimmm bugun tam 11 gun oldu bebegimi kaybedeli... arada aklima gelsede.. Hayat devam ediyor.. onumuze bakicaz.. herseyin hayirlisi..
beni tekrar ekle o zaman..
23 yas.. 3 ayima girdim.. insallah cok beklemem.. ne zaman adet olcam bilmiyorum dusukten sonra.. ama normal 28 gun sayarsak.. beklenmeyen bat 23-24 kasim..
Allah'im hepimizin yuzunu guldursun tez zamanda.. Saglikli bir gebelik nasip etsin..

bilmem ki canım ovulasyon testi var elimde ama yapmadım bat günüm geçerse yapacam...ama benim ateşim hep 35.5 falan olurdu geneli böyleydi...

ama canım gün içinde farklı oluyor sabah ilk uynadığında ayrı. benim sabah ortalama 36.2 şu an. ama gün içinde 36.8 .... dikkate alınması gereken ateş her sabah uyanınca 6-8 arasında yataktan kalkmadan dil altından ölçeceğin ateştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…