Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
cıvıklaşılmış kelimesini hangi yazılanlardan dolayı kullandığımı geçmişe dönüp kopyalamayı çok düşündüm ama, ona bile içim el vermedi aynı yazılanları başka insanların okumasına ortam hazırlamak olurdu bu. bu topiğe 2 gün ya da 2 saat girip de yorum yapmadım ben. başından beri takip ettiğim topikti. hepnasiple de muhabbetim oldu ayrıca. ben kimsenin kendisine laf söylemedim. yapılan muhabbete söyledim. sonuçta biz de paylaşımlarda bulunduk. aynı şeyler bizim de başımıza gelebilirdi. haklı olduğunuz tek nokta herkes istediği yeri okur, istediği yere yazar, bende öyle yaptım. herneyse yaptığım yorumun üstüne çok laf söylenmiş, cevap vermek istedim. herkes kendine iyi baksın.

bu karşılıklı bi cıvıklaşma.siz neden giriyorsunuz ki duruma.ben sana cıvıklaşmışım sen bana.gerisi kime ne ki.uzatmanında manası yok zaten.herkes banlanmış.dönerler yine cıvıklaşırlar.sizler yine şikayet edersiniz.yine banlanırlar.yine dönerler.zamanla sizde alışırsınız.oldu bitti.

benim ateş olayımı da yorumlar mısnız arkadaşlar ya bi gün 36.1 2 gün 36.3 örüntü şeklinde devam ediyor:) eşim dalga geçiyor artıık.not ediyorum ya ateşimi. "sevgili günlüüük bugün kesin hamileyim ateşim yüksekk anam o da nee düşmüş mü bugüüün " falan diyo :KK70:

benim ateş olayımı da yorumlar mısnız arkadaşlar ya bi gün 36.1 2 gün 36.3 örüntü şeklinde devam ediyor:) eşim dalga geçiyor artıık.not ediyorum ya ateşimi. "sevgili günlüüük bugün kesin hamileyim ateşim yüksekk anam o da nee düşmüş mü bugüüün " falan diyo :KK70:

bat ne zaman.hangi günler ateşin ney.yaz şuraya ben sana sölerim hamile misin.:KK51:

bu karşılıklı bi cıvıklaşma.siz neden giriyorsunuz ki duruma.ben sana cıvıklaşmışım sen bana.gerisi kime ne ki.uzatmanında manası yok zaten.herkes banlanmış.dönerler yine cıvıklaşırlar.sizler yine şikayet edersiniz.yine banlanırlar.yine dönerler.zamanla sizde alışırsınız.oldu bitti.

ben kimseyi şikayet etmedim. siz kim ayrıca?
alışılacak bişey yok. ben yazım üzerine çok yorum yapıldığı için cevp verdim. ama sen yine bana cevap hakkı doğurduğun için uzatan sensin bence. ben sadece fikrimi söyledim oldu bitti. herkese hayırlı hamilelikler.

X