Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Bakın, şuan ne yazsam bilemiyorum doğrusu, size özet geçiyorum sadece, madem topic hakkında böyle düşünceleriniz var ve konuşmalarımızdan hoşlanmıyorsunuz, uğramazsınız buraya olur biter, bilmem anlatabildim mi???????????????????????????

eğer burası belli bir kısma hitap eden topikse, başlığı değiştirmelisin bence arkadaşım. belki bizi bu şekilde kovabilirsin ama,kasım ayı bitene kadar bebek bekleyen arkadaşlar burayı takip etmeye devam edecek. aynı sıkıntıları yaşamaya devam edeceksiniz. ayrıca hepinizle muhabbetim oldu. ama ne olduysa son zamanlarda oldu buraya. üzüldüm gerçekten sıklıkla takip ettiğim topikti. :KK31:

Günaydın canım,

birilerinin sancısı vardı bu kadar insanın huzurunu kaçırdılar ama bize bişey olmazzzzzzzzz

zaten dediğim gibi beğenmeyen gider beğendiği sayfayı okur ya da beğendiği insanla konuşur... terbiyesiz olduğunu cıvık olduğunu düşünüyosan da oturum ciddiyet ve terbiye dersi vericek değilsin yaani. herkes kocaman insan

eğer burası belli bir kısma hitap eden topikse, başlığı değiştirmelisin bence arkadaşım. belki bizi bu şekilde kovabilirsin ama,kasım ayı bitene kadar bebek bekleyen arkadaşlar burayı takip etmeye devam edecek. aynı sıkıntıları yaşamaya devam edeceksiniz. ayrıca hepinizle muhabbetim oldu. ama ne olduysa son zamanlarda oldu buraya. üzüldüm gerçekten sıklıkla takip ettiğim topikti. :KK31:

canım,

herkez dün çok gerildi, evet belki kovmuş gibi görünüyor ama lütfen alınganlık yapma.
seninle sohbetimiz var, diğerleri öyle deil, bir iki kez gelip son sayfaya bakıp yorum yapıyolar,
çok samimiyizdir senle ben atışabiliriz, sonbradan biri çıkar gelir bize laf atmamalı, atıyosada,
konuyu baştan takip etmeli..

sen tarantulayla özelden konuş bence, kırılmış olabilirsin,
açık açık konuşun ama cidden bu kovma işi senle alakalı değildir diye düşünüyorum

pekii öp beni barışalımm :)

uyudum ama yinede uykum var,
rüya görmedim
kahvaltıda simit çay
öğlen pırasa var yanında makarna tercihim ama bizim ahçının ne yapacağı belli olmaz

sen nasılsın?

senle uzun uzun sog-hbet etmedik diye hatırlıyorum

yok sohbet etmedik hiç:)
ben geldiğim gibi daldım topişe:)
bende sabaha karsı 5 gibi uyandım.o satten sonrada pek uyuyamadım döndüm durdum arada daldım, daldığım yerden geri çıktım vs derken uyandım.kocişe kahvaltı hazırladım yedirdim içirdim.yolladım evi toplayıp ardından bende çıktım:)işteyim şimdi.reglimin 2.gününün keyfini yaşıyorum işte.

bu ay bakalım tahmini ovulasyonum 19 kasım.
17-19 ve 21 ine eşime randevu verdim dün:)her ay veriyorum ama tek bir randevumuzda buluşabiliyoruz:))))))))
eeee böyle olunca da her ay regl:)))))

canım,

herkez dün çok gerildi, evet belki kovmuş gibi görünüyor ama lütfen alınganlık yapma.
seninle sohbetimiz var, diğerleri öyle deil, bir iki kez gelip son sayfaya bakıp yorum yapıyolar,
çok samimiyizdir senle ben atışabiliriz, sonbradan biri çıkar gelir bize laf atmamalı, atıyosada,
konuyu baştan takip etmeli..

sen tarantulayla özelden konuş bence, kırılmış olabilirsin,
açık açık konuşun ama cidden bu kovma işi senle alakalı değildir diye düşünüyorum

boşverin bence.
prim vermeyin o insanlara.
hastalar iyileşir.
banlananlarda döner geri.
ne olucak yani.biz keyfimize bakalım :KK53:

zaten dediğim gibi beğenmeyen gider beğendiği sayfayı okur ya da beğendiği insanla konuşur... terbiyesiz olduğunu cıvık olduğunu düşünüyosan da oturum ciddiyet ve terbiye dersi vericek değilsin yaani. herkes kocaman insan

haklısın ama sakin olalım biz

bu konular özelde konuşulmalıydı ama neyse işte

hmmm
sende kimsin yeni gördümmm
merhaba hoş geldin

hı evet.şimdi adım attım topicten içeri.
daha öncede izliodum aşağıdan.
muhabbetinize çok gülüyodum terapi gibi.
bazı arkadaşların hoşuna gitmemiş ama karşılıklı anlayışla çok eğlenceli görünüyorsunuz.
hoşbuldum bacım :KK53:

yok sohbet etmedik hiç:)
ben geldiğim gibi daldım topişe:)
bende sabaha karsı 5 gibi uyandım.o satten sonrada pek uyuyamadım döndüm durdum arada daldım, daldığım yerden geri çıktım vs derken uyandım.kocişe kahvaltı hazırladım yedirdim içirdim.yolladım evi toplayıp ardından bende çıktım:)işteyim şimdi.reglimin 2.gününün keyfini yaşıyorum işte.

bu ay bakalım tahmini ovulasyonum 19 kasım.
17-19 ve 21 ine eşime randevu verdim dün:)her ay veriyorum ama tek bir randevumuzda buluşabiliyoruz:))))))))
eeee böyle olunca da her ay regl:)))))

:KK1::KK1::KK1::KK1: randevu vermiş

bende yen yeni düzenli randevulara başladım:KK52::KK52::KK52:

hoşşş gelmişsin

hı evet.şimdi adım attım topicten içeri.
daha öncede izliodum aşağıdan.
muhabbetinize çok gülüyodum terapi gibi.
bazı arkadaşların hoşuna gitmemiş ama karşılıklı anlayışla çok eğlenceli görünüyorsunuz.
hoşbuldum bacım :KK53:

zorunluluk yok bizi seven baş tacı
sevmeyen kapı dışarı...

en güzelide şuu, takip ediliyoruz kıskananlar çatlasınnnn:KK1::KK1::KK1:

hımm henüz kendisinden haber yok yani de mi... hımmm bana da aşılama yolu gözüküyor hsg çektirecem yani ben de:S
bu arada senle ytanışmamıştık memnun oldum yldzdnz :nazar:

bende memnun oldum:)))))bir de ikoncanlarım olsaydı şu örgülü yüzü kızaran kızı yapardım ama yok ikoncanlarım:KK43:
:))))))))

son zamanlarda gerginleşmelerin, sinirlenmelerin nedeni topic adındanda çıkarabileceğimiz gibi KASIMIN İLK GÜNLERİ BAT BEKLEYENLER olduğu için ve herkes ya regli oldu asabı bozuk -ya gecıktı ama testi negatif cıktıgı için asabı bozuk- ya da ha oldum ha olacagım stresınden dolayı asabı bozuk.

lutfen anlayıslı olalım.bir gün ben gergin olurum baskası alttan alır.birgün baskası gerilir ben alttan alırım.yoksa bu sıkıntılı gunler gecmez

herkesi çok seviyoruuuuuum:))))

bende memnun oldum:)))))bir de ikoncanlarım olsaydı şu örgülü yüzü kızaran kızı yapardım ama yok ikoncanlarım:KK43:

son zamanlarda gerginleşmelerin, sinirlenmelerin nedeni topic adındanda çıkarabileceğimiz gibi KASIMIN İLK GÜNLERİ BAT BEKLEYENLER olduğu için ve herkes ya regli oldu asabı bozuk -ya gecıktı ama testi negatif cıktıgı için asabı bozuk- ya da ha oldum ha olacagım stresınden dolayı asabı bozuk.

lutfen anlayıslı olalım.bir gün ben gergin olurum baskası alttan alır.birgün baskası gerilir ben alttan alırım.yoksa bu sıkıntılı gunler gecmez

herkes sevilmez seçici ol az.
mesela ben topice yeni geldim.çocuğu doğurana kadar burdaım.
adı beni bağlamaz.:KK53:

yes baby.kıskananlar çatlasın.:KK9:
Eee ne var ne yok.
Ben hamileyim onu biliyorumda, sizde ne var ne yok.
Becerebildiniz mi yapmayı:KK31::KK34:

beni düşündürüyosun,
düşündürürken güldürüyosun
kimi hatırlatıyosunnn

o sun sen o

yapamadım daha

sol kasığımda sancı var bugün

son zamanlarda gerginleşmelerin, sinirlenmelerin nedeni topic adındanda çıkarabileceğimiz gibi kasımın ilk günleri bat bekleyenler olduğu için ve herkes ya regli oldu asabı bozuk -ya gecıktı ama testi negatif cıktıgı için asabı bozuk- ya da ha oldum ha olacagım stresınden dolayı asabı bozuk.

Lutfen anlayıslı olalım.bir gün ben gergin olurum baskası alttan alır.birgün baskası gerilir ben alttan alırım.yoksa bu sıkıntılı gunler gecmez

ben hep alttan alırımmm mutlu olunnn yeter

zorunluluk yok bizi seven baş tacı
sevmeyen kapı dışarı...

en güzelide şuu, takip ediliyoruz kıskananlar çatlasınnnn:KK1::KK1::KK1:

yes baby.kıskananlar çatlasın.:KK9:
eee ne var ne yok.
ben hamileyim onu biliyorumda, sizde ne var ne yok.
becerebildiniz mi yapmayı:KK31::KK34:

bence de çatlasın amaaaaa yumurtaları zamanında ÇATLASIN diye ekleme yapmak istedim.sonuçta burda herkes bebeiş istediği için burda:))))

neeeeeee gerçekten hamile misin yoksa hepnasıp gibi mi hamilesin:))))

X