Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ayyy okumaz olaydım geceden kalan sayfaları:KK43:cok sıkıldı canım.birsürü gerginlik olmuş.üzüldüm ama allahtan gecici bir ceza almışlar.bu avuntumuz olur.cezaları bitince gelir aramıza canlarımız:))))

ay cok gecmıs olsun.umarım gecmıstır agrıların su ana kadar:KK43:

allaha çok şükür iyiyim biraz daha ama dün ölüyorum zannettim

hı evet.şimdi adım attım topicten içeri.
daha öncede izliodum aşağıdan.
muhabbetinize çok gülüyodum terapi gibi.
bazı arkadaşların hoşuna gitmemiş ama karşılıklı anlayışla çok eğlenceli görünüyorsunuz.
hoşbuldum bacım :KK53:

Hoşgeldin gızz sensiz tuzsuz ayrana döndük burda hiç dadımız yoktu. Elüfften haber var mı? Telefondan giriyorum okuyamadım

bu sabah ki yeni gelişmeleri daha dönüp okuyamadım şimdi okuyacagım daaaaa kızlar gece bi haller oluyor bu topişe bir cosuyor ki:)
sabah bir kalkıyorum bın sayfa:)))))

deli kadrosu açılabilen heryerde kaydımı muhakkak yaptırırım:))))))gerekirse ek kontenjanla tıkışırım valla:)

bizim kadromuz var var merak etme

sen hergün ölç.bata 5 gün kala koy bakim önüme ateşlerini.
ovu testi yapıyon mu ?

yapmıyom avu test falan o kadar tutamıyorum çişimi. zaten benm ovu çok dengesiz bazen 10. gün bazen 21. gün çatlıyorum.. ee ömrümce çiş tutup test mi yapayım dedim attım bi kenara o testleri
bi de ben küstüm onlara adetten önceki gün koyuydu. hamileyim sanmıştım :KK43:

yapmıyom avu test falan o kadar tutamıyorum çişimi. zaten benm ovu çok dengesiz bazen 10. gün bazen 21. gün çatlıyorum.. ee ömrümce çiş tutup test mi yapayım dedim attım bi kenara o testleri
bi de ben küstüm onlara adetten önceki gün koyuydu. hamileyim sanmıştım :KK43:

benimde koyu bende öyle sanıom :KK53:
sanalım bişe olmaz zırlama.
sen ateşini takip et benle paylaş.ben sana yumurtlama zamanını sölemeye çalışayım.

Geçmiş olsun dilekleri için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Elüff bir acile git istersen ya aklım kalır sende haberdar et. Banlanma olayına çok moralim bozuldu. Burda herkesin keyfi yerindeydi. Birbirimizi biliyoruz şakalaşıyoruz. En ufak bi polemikte banlama ifade özgürlüğüne aykırı. Arada tabii polemik okur onca insanız burda. Tabii ki kontrol olacak ama bu olayda gereksiz olmuş ben önemsememiştim bile. Cıvıklaşma tabiri de ayıp yani. Kimsenin cıvıklaştığı yok. Şakalaşıyoruz seviyoruz birbirimizi.

canım sağol.kocam maç izlirken bende yattım omuzuna uyudum geçti. :)))) beğenmeyen gelmesin valla.cıvıklaşmadık sadece günün stresini atıyoruz.beğenmeyen tıklamaz çok basit kimseye silah dayamıyoruz

kızlar merhabalar; bende hafta başından beri okuyorum topiğinizi gülmekten kırılıyorum tabi çok güzelsiniz hepinizde Rabbim inş.en kısa zamanda herkese hayırlı evlatlar nasip eder kısaca kendimden bahsedeyim bari :KK54: benim iki tane çocuğum var elhmdülüllah ama ben bi tane daha istiyorum sakın bana üçüncüyüde napçan demeyin kızlar çocuklar büyünce isteniyomuş bu arada yaşım da geçiyo 39 oldum bir an önce olsun istiyorum iki aydır olmuyo bat 9 kasım bakalım kısmet

X