Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar merhabalar; bende hafta başından beri okuyorum topiğinizi gülmekten kırılıyorum tabi çok güzelsiniz hepinizde Rabbim inş.en kısa zamanda herkese hayırlı evlatlar nasip eder kısaca kendimden bahsedeyim bari :KK54: benim iki tane çocuğum var elhmdülüllah ama ben bi tane daha istiyorum sakın bana üçüncüyüde napçan demeyin kızlar çocuklar büyünce isteniyomuş bu arada yaşım da geçiyo 39 oldum bir an önce olsun istiyorum iki aydır olmuyo bat 9 kasım bakalım kısmet

bacım 2 taneyi yapmışsın.3. de yaparsın sen.takma.biz napalım birinciyi bulamadık daha.
allah çocuklarına uzun ömürler versin sağlıkla.
olmasada insan çok üzülmez heralde.
umursamazsan önümüzdeki ay hamilesin.hayırlı olsun :KK53:

bacım 2 taneyi yapmışsın.3. de yaparsın sen.takma.biz napalım birinciyi bulamadık daha.
allah çocuklarına uzun ömürler versin sağlıkla.
olmasada insan çok üzülmez heralde.
umursamazsan önümüzdeki ay hamilesin.hayırlı olsun :KK53:

doktorumuz teşhisi koydu
umursamazsan önümüzdeki ay hamilesin:)) alemsin valla...

ateş ölçüleri
11.gün=36.0
12.gün=35.9
13.gün=36.1
14.gün=36.4
15.gün=36.2
16.gün=36.1
.
.
.
25.gün=36.4
26.gün=36.5
27.gün=36.7 ,demin ölçtüm tekrar 36.9

demin olmaz.hergün aynı saatte diyorum sana demi.çıldırtma beni kadın.
16. ile 25. gün arası nerde nan.
acıktında yedin mi naptın. :KK31:

kızlar merhabalar; bende hafta başından beri okuyorum topiğinizi gülmekten kırılıyorum tabi çok güzelsiniz hepinizde rabbim inş.en kısa zamanda herkese hayırlı evlatlar nasip eder kısaca kendimden bahsedeyim bari :KK54: Benim iki tane çocuğum var elhmdülüllah ama ben bi tane daha istiyorum sakın bana üçüncüyüde napçan demeyin kızlar çocuklar büyünce isteniyomuş bu arada yaşım da geçiyo 39 oldum bir an önce olsun istiyorum iki aydır olmuyo bat 9 kasım bakalım kısmet

hoş geldin papatyammm,

sende tecrübeli ablalarımızdansın..

dünde yaşıyayım derken bu günü kaçırıyosun sölüyüm.
sen geçmişle yüzleşirken ben bu günü bitirip gidiyorum.
sende nerde bu kızlar die bakınıon sonra. :KK52::KK52:

demin olmaz.hergün aynı saatte diyorum sana demi.çıldırtma beni kadın.
16. ile 25. gün arası nerde nan.
acıktında yedin mi naptın. :KK31:

o aralar ölçmedim canım:)) şimdi gııııı bu ateş çıkma olayı belki adet olacağım için yükseliyordur bi tek hamilelikte mi yükseliyor bu ateş:))

o aralar ölçmedim canım:)) şimdi gııııı bu ateş çıkma olayı belki adet olacağım için yükseliyordur bi tek hamilelikte mi yükseliyor bu ateş:))

adette düşer ateş şekerim.
bu ay olmazsa önümüzdeki ay.adete bigün kaladan itibaren.
hergün aynı saatte ölçülmüş tablonu koy önüme.bak nası koyuyoz çocuğu.
şimdi bu tavloya dencek bişe yok bacım.
yarım yamalak :KK53:

X