Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Bakın, şuan ne yazsam bilemiyorum doğrusu, size özet geçiyorum sadece, madem topic hakkında böyle düşünceleriniz var ve konuşmalarımızdan hoşlanmıyorsunuz, uğramazsınız buraya olur biter, bilmem anlatabildim mi???????????????????????????

zaten topu topu 10-15 kişisiniz biz zaten aranızda değiliz ben sadece arkadaşın hak ettiğini bulmasından dolayı memnuniyetimi dile getirdim belki bu arada imla işaretleri hakkında da bilgi sahibi olur ve bundan sonra tavır ve davranışlarına dikkat eder topiğin senin olsun konu zaten amacını çoktan muhabbet almış gitmiş size iyi günler

zaten topu topu 10-15 kişisiniz biz zaten aranızda değiliz ben sadece arkadaşın hak ettiğini bulmasından dolayı memnuniyetimi dile getirdim belki bu arada imla işaretleri hakkında da bilgi sahibi olur ve bundan sonra tavır ve davranışlarına dikkat eder topiğin senin olsun konu zaten amacını çoktan muhabbet almış gitmiş size iyi günler

gelmeee ya git sen

madem düşüncen bu neden bizi sürekli takip ediyosun

sananeeeeeeeeeeeeeeee

yani çok ayıp burada hepimizin ortak bi derdi var dün arkadaşımız biriyle laf tartışması yaptı, ceza aldı diye hoşuna gitmiş olmalı ki kaç gündür uğramadığın topiğe sabah akşam uğrar oldun...amacın ne senin??hoşuna gittiyse sessiz düşün topiğin huzurunu kaçırma istersen...

Son düzenleme:
yani çok ayıp burada hepimizin ortak bi derdi var dün arkadaşımız biriyle laf tartışması yaptı, ceza aldı diye hoşuna gitmiş olmalı ki kaç gündür uğramadığın topiğe sabah akşam uğrar oldun...amacın ne senin??hoşuna gittiyse sessiz düşün topiğin huzurunu kaçırma istersen...

sen de geçmişi biraz oku istersen arkadaşın aynı terbiyesizliği bana da yaptı bend e şikayet ettim ceza almış sizden cevap geldiği için mecburen uğramak zorunda kalıyorum anladınmıııııı ????

sen de geçmişi biraz oku istersen arkadaşın aynı terbiyesizliği bana da yaptı bend e şikayet ettim ceza almış sizden cevap geldiği için mecburen uğramak zorunda kalıyorum anladınmıııııı ????

sen buraya uğrayıp, şeytanın avukatlığını yapmasan kimse sana cevap yazmayacak...

geçmiş dediğin kaç gün öncesi arkadaşım,
ben konuyu çok iyi biliyorum şuan yaptığın gibi yine saldırdın,
tarantulanın burda olmadığı ailesinin hasta olduğu sana söylendi
ama sen bana cevap veremezsin, noktalama işaretlerine dikkat et falan saçmaladın işte.

yaşın büyükmüş sana saygısızlık yapılamazmış

klavuza ihtiyacımız yok saygı görmek istediğin yere git,
sen bize yazdığın sürece bizde sana yazarızzz...

bizden uzak ol,

X