Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
sen, bu ay baya geç adet olmuştun demi? stresten kaynaklı gecikmeler oluyor sanırım kafamızdan atsak aslında daha iyi olacak ama onu da yapamıyoruz maalesef..

evet canım 10 gün geçmişti,

ben kendimi gazladım, hamileyim başım dönüyo, miğdem bulanıyo,
kocişe bebeğimi sev falan die die geciktirdim işteee

evet canım 10 gün geçmişti,

ben kendimi gazladım, hamileyim başım dönüyo, miğdem bulanıyo,
kocişe bebeğimi sev falan die die geciktirdim işteee

:)) benim eşim de kendi kendine hayaller kuruyor bazen canım bişey çekiyor yoksa bebek mi var canı istemiştir falan diyor:))

:)) benim eşim de kendi kendine hayaller kuruyor bazen canım bişey çekiyor yoksa bebek mi var canı istemiştir falan diyor:))

bazen nasıl çocuk oluyo o koca adamlar :)

rabbi,m eşinin içine çocuk sevgisini vermiş, en kısa zamanda kucağında sevmesinide nasip etsin

bazen nasıl çocuk oluyo o koca adamlar :)

rabbi,m eşinin içine çocuk sevgisini vermiş, en kısa zamanda kucağında sevmesinide nasip etsin

inş canım eşim babasız büyümüş, ben de babamı 19 yaşında kaybettim.. eşim,babasından görmediği ilgiyi kendi çocuğuna çok iyi şekilde verecek,inanıyorum o yüzden inş en yakın zamanda hamile haberini alırız kendimden çok eşim için istiyorum...

inş canım eşim babasız büyümüş, ben de babamı 19 yaşında kaybettim.. eşim,babasından görmediği ilgiyi kendi çocuğuna çok iyi şekilde verecek,inanıyorum o yüzden inş en yakın zamanda hamile haberini alırız kendimden çok eşim için istiyorum...

yaşadığını anlamak çok zor anlıyorum demek bile saçma ben eşinin iyi bi baba olacağını babamdan biliyorum.
babası kucağına bile alamamış , b. babam hastanedeymiş babam doğduğunda,

Rabbim eşine ve sana hayırlı evlatlar nasip etsin de oda doya doya yaşasın, yaşayamadığı herşeyi

yaşadığını anlamak çok zor anlıyorum demek bile saçma ben eşinin iyi bi baba olacağını babamdan biliyorum.
babası kucağına bile alamamış , b. babam hastanedeymiş babam doğduğunda,

Rabbim eşine ve sana hayırlı evlatlar nasip etsin de oda doya doya yaşasın, yaşayamadığı herşeyi

aminn canım .inş maalesef böyle babalar olabiliyor, allah en kısa zamanda hepimize nasip eder inş bu güzel duyguyu...

bu sabah ki yeni gelişmeleri daha dönüp okuyamadım şimdi okuyacagım daaaaa kızlar gece bi haller oluyor bu topişe bir cosuyor ki:)
sabah bir kalkıyorum bın sayfa:)))))

bir deli daha huldum yaşasınnnnnn:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

deli kadrosu açılabilen heryerde kaydımı muhakkak yaptırırım:))))))gerekirse ek kontenjanla tıkışırım valla:)

bu sabah ki yeni gelişmeleri daha dönüp okuyamadım şimdi okuyacagım daaaaa kızlar gece bi haller oluyor bu topişe bir cosuyor ki:)
sabah bir kalkıyorum bın sayfa:)))))

deli kadrosu açılabilen heryerde kaydımı muhakkak yaptırırım:))))))gerekirse ek kontenjanla tıkışırım valla:)

hhhıhhh ne güzel valla bende kayıt yaptırcam her yere

günaydın kızlar :nazar: yine gerginlikler olmuş.... üzüldüm gerçekten çünkü burada zaten herkes gergin biraz olsun kafasını dağıtmak için burada şakalaşıyor. onların şakalaşma anlayışı bu. beğenirsen okursun ve cevap verirsin beğenmezsen de alır başını gidersin bu kadar basittir bu... boşu boşuna huzur bozmaya gerek yok...

suff da hepnasip te ceza aldı galiba

Evet canım kesinlikle tanımadığı için olmuş, sonra da HepNasip öyle sana .... yemek düşer falan yazınca kopmuş tam. Suff yanlış anlamış, HepNasip'te ağır konuşmuş sanırım, kopmuş ipler, moralim alt üst oldu

ayyy okumaz olaydım geceden kalan sayfaları:KK43:cok sıkıldı canım.birsürü gerginlik olmuş.üzüldüm ama allahtan gecici bir ceza almışlar.bu avuntumuz olur.cezaları bitince gelir aramıza canlarımız:))))

öyle böyle ağrı değil ama midem de bulanıyor.ben bittim bu halde bebek mebek olmaz artık

ay cok gecmıs olsun.umarım gecmıstır agrıların su ana kadar:KK43:

benii yalnız bırakıyosunuzzzzzzzzzzzz

ah kıyamam ben sana :)
gecmişi okurken biraz ihmal ettim su anın yazılarını ama bitti okumam:)

sen neler yaptın bakalım anlat şimdi bana

gece uyuyabildin mi uykunu aldın mı
popişini açık unutup rüyacıklar gördün mü
kahvaltı yaptın mı
ne yedin ne içtin
hepsinin cevabını ayrıntılı istiyorum hadi bakalım
:)))))

ah kıyamam ben sana :)
gecmişi okurken biraz ihmal ettim su anın yazılarını ama bitti okumam:)

sen neler yaptın bakalım anlat şimdi bana

gece uyuyabildin mi uykunu aldın mı
popişini açık unutup rüyacıklar gördün mü
kahvaltı yaptın mı
ne yedin ne içtin
hepsinin cevabını ayrıntılı istiyorum hadi bakalım
:)))))

pekii öp beni barışalımm :)

uyudum ama yinede uykum var,
rüya görmedim
kahvaltıda simit çay
öğlen pırasa var yanında makarna tercihim ama bizim ahçının ne yapacağı belli olmaz

sen nasılsın?

senle uzun uzun sog-hbet etmedik diye hatırlıyorum

günaydın kızlar :nazar: yine gerginlikler olmuş.... üzüldüm gerçekten çünkü burada zaten herkes gergin biraz olsun kafasını dağıtmak için burada şakalaşıyor. onların şakalaşma anlayışı bu. beğenirsen okursun ve cevap verirsin beğenmezsen de alır başını gidersin bu kadar basittir bu... boşu boşuna huzur bozmaya gerek yok...

Günaydın canım,

birilerinin sancısı vardı bu kadar insanın huzurunu kaçırdılar ama bize bişey olmazzzzzzzzz

X