Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
hepimizin bi kaderi var canım onu yaşıyoruz ...yani aklıma bile gelmezdi bu durumların başımıza geleceği işte nasip kader...

Ben hele bir kere korunmasam hamile kalcam diye korkuyodum ilk sene falan hatta ilk geceden sonra ertesi gun hapi bile kullandim salak gibi oyle pismanin ki boyle sorunlarimizin olacagini bilseydim ilk sene hic korunmazdim ama nerden bilceksin iste varikosel denen illete bulasmisiz megersem

Ben hele bir kere korunmasam hamile kalcam diye korkuyodum ilk sene falan hatta ilk geceden sonra ertesi gun hapi bile kullandim salak gibi oyle pismanin ki boyle sorunlarimizin olacagini bilseydim ilk sene hic korunmazdim ama nerden bilceksin iste varikosel denen illete bulasmisiz megersem

ertesi gün hapından sonra bi sıkıntı yaşadın mı ???

bende sonraki ay kist çıktı

hiç sorma canım ilk korunmayı bırakınca hemen o ay hamile kalacam sandım hemen sağlıklı şeyler yemeye başladım falan...ondan sonra günler aylar yıllar geçti hala bebek yok...

Üzülme bacım, bi dahakine biraz örümcük mörümcük falan yiyecem ben,belki 8 elle sarılırlar işe de bebe olur

doğru diyon canım belki 8 yımırtan olur. ya bu arada benim bi oğlum var o da çok zor oldu umudunuzu kaybetmeyin tedavi olmadım o ay burda bişey okudum branca ursului ile hamile kaldım yazısı benim şansım oldu tam okuduğum anda sipariş veriyolardı ya ne kaybederim dedim bende atladım en fazla 30 tl kaybederim dedim yolladım 3 ay sonra ilaç geldi 15 gün kullandım bi baktım hamileyim ama pek ümidim yoktu içeyim dedim artık zehirlenirsemde yatarım hastanede diye düşündüm yani şansmıydı neydi anlamadım

ertesi gün hapından sonra bi sıkıntı yaşadın mı ???

bende sonraki ay kist çıktı

Valla cnm hic bir sorunum olmadi gibi geliyor bana sadece evlilikten sonraki ilk 2 ay benim zor gecti kanamam geldi iliskiden sonra idrar yollarim iltahaplandi falan ama iste simdide esimin sorunuyla ugrasiyoruz en buyuk sorunumuz o suan(varikosel) Yazin doktor kistin var demisti sonra bidaha gttigimde gecmis demisti belki o kist ondan sonra oldu.Yapiyormuymus o kist?

hiç sorma canım ilk korunmayı bırakınca hemen o ay hamile kalacam sandım hemen sağlıklı şeyler yemeye başladım falan...ondan sonra günler aylar yıllar geçti hala bebek yok...

Bende bende psikolojik hamile oluyodum resmen ayy basim donuyo ooeeghh psikolojik kusmalar hihh hamileyim hamilesin laflari evde ammaaa nerrdeeee:KK53:Sana bir sir vereyim mi ben taa 7-8 yaslarindayken dudaktan opuserek hamile kalinir sanirdim hahahaha:KK1: Bazen diyorum keske oyle olsaydi kolaycacik olurdu hehehe:KK1: O zamandan belliymis benim bu islerden anlamiyacagim

Bende bende psikolojik hamile oluyodum resmen ayy basim donuyo ooeeghh psikolojik kusmalar hihh hamileyim hamilesin laflari evde ammaaa nerrdeeee:KK53:Sana bir sir vereyim mi ben taa 7-8 yaslarindayken dudaktan opuserek hamile kalinir sanirdim hahahaha:KK1: Bazen diyorum keske oyle olsaydi kolaycacik olurdu hehehe:KK1: O zamandan belliymis benim bu islerden anlamiyacagim

:))) canım ya... bende hamile kalmanın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum canım hemen olacak sanıyordum...

X