Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Aynen oyle valla dusunmekten ruyama girdi heralde.Aklimdan cikmiyo ama hic napimm cikaramiyorum huyum batasica.Gunde bikac kez de olsa aklimdan cikmiyo bu dusunce.Nerde tatlim yaa off beklemedeyiz halen dun sordum esime doktor aradimi tarih icin dedim hayir dedi dusun yani gelde dusunme ameliyat olsaydik bi rahatlicam biraz :KK37:

olsun canım herşey de vardır bi hayır...inş en yakın zaman da ameliyat günü alır atlatırsınız bu sıkıntıyı..

sinirli değilim.salak salak üzüldüm.geçer.

Canim sen niye uzuluyorsun ki yaa birak isteyen istedigini dusunsun burdaki herkes seni bilmiyor mu?Biliyor.Disardan birisi gelipte senin bi kac cevabina gore yargilamasi zaten onun yanlisi ben gormedim bile zaten o muhabbeti cok ilerlemis sayfalar bakamadim hepsine haa herkes ki elbette her topige gidebilir eyvalllah.Bosuna skma o guzel canini ne guzel neseli enerjik bir insansin iste keske herkes te oyle olabilse kimisi ciddi yapili belki ondan yanlis anlamistir seni.Biz seni boyle seviyoruz HepNasip:KK16:

olsun canım herşey de vardır bi hayır...inş en yakın zaman da ameliyat günü alır atlatırsınız bu sıkıntıyı..

AMIN canim insallah.Ayy tuylerim diken diken oldu suan gozlerim doldu.Su cani annesi bebegini birakipta giden canavari gosteriyor.Bebegi kimsesizler mezarligina gommusler kimsede gitmemis mezarina talihsiz melegim benim.:KK25:

tahmini ovulasyonum 19 kasım.tahmini bat 3 aralık
ovulasyon döneminde reikinin de dibine vuracağım bu ay:)))))))

isteyen herkese ovulasyon tarihinde yollayacagım vallahi.yeterki iletin tarihinizi.

hepnasipppppppp deli kızzzzzz sana da yollayım mı? :))))))))))
şaka bir yana umarım hamilesindir de gerek kalmaz sana.

haaaa bide deli gibi ateşim yüksek ayrıca.yani ben bu ateşe inanmıyorum.yüzüm fırındaki çörekleri izleyen çocuklar gibi al al:))))buna ragmen reglim geldi yani:))))))

yolla yârim tez yolla boyalıda mendile sar yolla

AMIN canim insallah.Ayy tuylerim diken diken oldu suan gozlerim doldu.Su cani annesi bebegini birakipta giden canavari gosteriyor.Bebegi kimsesizler mezarligina gommusler kimsede gitmemis mezarina talihsiz melegim benim.:KK25:

vicdansızlar çok var canım...allahım neler göreceğiz kim bilir...bende çok üzülüyorum biz burda bebek bebek diye çırpınırken böyle insanlar elindekinin kıymetini bilmiyor işte

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar beni listede umutları kan gölüne döndü yazın :KK53::KK53::KK53:
sabah bi kalktım yatak yorgan kalmamış adeta gölek 2 gün gecikti umudumda yoktu zaten nasip değilmiş bu ay bişeyler yapayım diyorum börtü böcek ot ne varsa yiyeyim içeyim plan yapiiim bari:KK14:

vicdansızlar çok var canım...allahım neler göreceğiz kim bilir...bende çok üzülüyorum biz burda bebek bebek diye çırpınırken böyle insanlar elindekinin kıymetini bilmiyor işte

Bende dedim ALLAHIM gunah yerine yazma ama niye boyle canilere veriyosunda bize vermiyosun dedim bian gunaha girdim tobe tobe Allahin isine karismak olmaz tabi Allahim affet beni

Bende dedim ALLAHIM gunah yerine yazma ama niye boyle canilere veriyosunda bize vermiyosun dedim bian gunaha girdim tobe tobe Allahin isine karismak olmaz tabi Allahim affet beni

hepimizin bi kaderi var canım onu yaşıyoruz ...yani aklıma bile gelmezdi bu durumların başımıza geleceği işte nasip kader...

iyi akşamlar kızlar beni listede umutları kan gölüne döndü yazın :KK53::KK53::KK53:
sabah bi kalktım yatak yorgan kalmamış adeta gölek 2 gün gecikti umudumda yoktu zaten nasip değilmiş bu ay bişeyler yapayım diyorum börtü böcek ot ne varsa yiyeyim içeyim plan yapiiim bari:KK14:

Üzülme bacım, bi dahakine biraz örümcük mörümcük falan yiyecem ben,belki 8 elle sarılırlar işe de bebe olur

X