Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Arkadaşlar cevap geldi şu şekilde

Merhaba,
girdikleri polemik sonrası ikisi de ceza aldı, cezalar kalkmaz, site kurallarına uymamışlar, polemiğe girmişler çünkü.
Sanırım her ikisininde ilk cezaları o yüzden 1 gün banlı kalırlar sonra yine aktif olurlar sitede.

hmm iyi bari yarın derken acaba 24 saat mi dolması gerekiyor? peki diğer arkadaş neden pasif..altta şuan ama gri renk

Son düzenleme:
okuyayım çıkacağım halim yok yazacak zaten.adetim 31'inde bitti.tekrar olmam imkansız.rahim filmi çektirdim ya ondan galiba yada üşüttüm.ateşim var

Usutmussun ozaman buyuk ihtimal bir nane limon yat yatagin icine gir ayaginin altina da sicak su torbasi koy.Yap bak cok faydasini gorursun.Dikkat et kendine:KK19:

hmm iyi bari yarın derken acaba 24 saat mi dolması gerekiyor? peki diğer arkadaş neden pasif..altta şuan ama gri renk

Canım ben mesj yazdığımda glshkskn aktifti, sormadım o yüzden ama yarın hepsi aktive olur. Suff başlatmış olayı, buradaki muhabbeti bilmediği için, sonra hepnasip sonra suff derken tuhaf olmuş

bence yazışmaların büyük çoğunluğu terbiye sınırlarını aşmış, yerinde bir karar olmuş.
burada herkes özelinin bir kısmını terbiye sınırları içerisinde paylaşıyor, ama herkes birbirine saygıyla cevap veriyor.
şakalaşmanın bile belli bir sınırı olmalı. çok cıvıklaşılmış.

aynen katılıyorum canım

aynen katılıyorum canım

bence yazışmaların büyük çoğunluğu terbiye sınırlarını aşmış, yerinde bir karar olmuş.
burada herkes özelinin bir kısmını terbiye sınırları içerisinde paylaşıyor, ama herkes birbirine saygıyla cevap veriyor.

Bende size katiliyorum kizlar..

boşver o genetiği bozuk karıyı ama küstüm herkesi götüreceğim orda hamile kalacak sen zırla burda tek başına

çok geçmiş olsun canım Allh şifasını versin babacığının..ben bi ara gittim geldim neler olmuş yemeğim yandı tencere temizledim herkes ne kadar gerilmiş bugün böyle Allah Allah:44:

geçmiş olsun.çok üzüldüm.

kızlar bende bugün doktora gittim idrar ve kan verdim kanda 0,0 çıktı beta idrarda da enfeksiyon çıktı ilaç yazdı.Sonuç=hüsran umutlar aralığa kaldı sizde ne var ne yok?????????

Kizlar ruyamda sizi gordum eheheh:KK1: Ruyamda hamilelik testi yapmak istiyorum evde de ovulasyon testi olmus oluyor.Aman diyorum kadinlar kulubundeki kizlarin bazilari bundan yapmis onlar hamile oldugunu bunla ogrenmis bende yapayim diyorum ilk cizgi koyu pembe 2. si biraz silik ama gozukuyor.Testin uzerinde 3 bolme oluyor ucunde de cizgi gozukuyor.Sonra icimi bir skinti kapliyor diyorum ki ya bu ovulasyon testi oldugu icin onu gosteriyorsa ya degilsem diye uzuluyorum.Evde hamilelik testi oldugunu hatirliyorum ama yapmiyorum yapamiyorum bi turlu korkudan.Kizlar sizce bu ruya neye alamet.Allahim hamile olayim nolursun ruyam ciksin:44: AMIINNN

Hayirli olsun cnm cok sevindim gozun aydin:KK16::nazar:

Gecmis olsun tatlim insallah baban en kisa surede iyilesir umarim nesi var babanin

Gozun aydin canim hayirli olsun:nazar::KK16:

onun sölediğine değil.hiçbirinizin tepki vermemesine üzüldüm.saçma evet.geçer.

Kız gerçekten mi ceza aldı, hem HepNasip hem Suff geçici olarak pasif olmuş

kızlar ben çok kötüyüm

Arkadaşlar cevap geldi şu şekilde

Merhaba,
girdikleri polemik sonrası ikisi de ceza aldı, cezalar kalkmaz, site kurallarına uymamışlar, polemiğe girmişler çünkü.
Sanırım her ikisininde ilk cezaları o yüzden 1 gün banlı kalırlar sonra yine aktif olurlar sitede.

Geçmiş olsun dilekleri için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Elüff bir acile git istersen ya aklım kalır sende haberdar et. Banlanma olayına çok moralim bozuldu. Burda herkesin keyfi yerindeydi. Birbirimizi biliyoruz şakalaşıyoruz. En ufak bi polemikte banlama ifade özgürlüğüne aykırı. Arada tabii polemik okur onca insanız burda. Tabii ki kontrol olacak ama bu olayda gereksiz olmuş ben önemsememiştim bile. Cıvıklaşma tabiri de ayıp yani. Kimsenin cıvıklaştığı yok. Şakalaşıyoruz seviyoruz birbirimizi.

Geçmiş olsun dilekleri için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Elüff bir acile git istersen ya aklım kalır sende haberdar et. Banlanma olayına çok moralim bozuldu. Burda herkesin keyfi yerindeydi. Birbirimizi biliyoruz şakalaşıyoruz. En ufak bi polemikte banlama ifade özgürlüğüne aykırı. Arada tabii polemik okur onca insanız burda. Tabii ki kontrol olacak ama bu olayda gereksiz olmuş ben önemsememiştim bile. Cıvıklaşma tabiri de ayıp yani. Kimsenin cıvıklaştığı yok. Şakalaşıyoruz seviyoruz birbirimizi.

Helal sana avukatım benim

ben bu ay çatlatma iğnesi oldum 21 ekimde, ondan sonra belimde ve kasıklarımda baya bir ağrı oldu... batım 6 kasım 4 kasımdada iğne vurulduğum agrıların aynısını yaşadım , ara ara kasıklarımda batmalar oluyor, test yapmakta istemiyorum çünkü umutlarımın tükenmesini stamiyorum yine benim gibi olanlar var mı???

X