Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
çok geçmiş olsun canım Allh şifasını versin babacığının..ben bi ara gittim geldim neler olmuş yemeğim yandı tencere temizledim herkes ne kadar gerilmiş bugün böyle Allah Allah:44:

valla canım bende bişey anlamadım benim şarkımdan mesela çıkmış benim haberim yok sayfa o kadar ilerlemişki bi ara pc başından kalkınca olmuş bende geri dönüp okumadım ..neyse bakalım olur böyle şeyler...hepnasip in şakacı olduğunu en iyisi sayfanın ilk başına yazalım:)ciddi sananlar oluyor...

kızlar bende bugün doktora gittim idrar ve kan verdim kanda 0,0 çıktı beta idrarda da enfeksiyon çıktı ilaç yazdı.Sonuç=hüsran umutlar aralığa kaldı sizde ne var ne yok?????????

Kizlar ruyamda sizi gordum eheheh:KK1: Ruyamda hamilelik testi yapmak istiyorum evde de ovulasyon testi olmus oluyor.Aman diyorum kadinlar kulubundeki kizlarin bazilari bundan yapmis onlar hamile oldugunu bunla ogrenmis bende yapayim diyorum ilk cizgi koyu pembe 2. si biraz silik ama gozukuyor.Testin uzerinde 3 bolme oluyor ucunde de cizgi gozukuyor.Sonra icimi bir skinti kapliyor diyorum ki ya bu ovulasyon testi oldugu icin onu gosteriyorsa ya degilsem diye uzuluyorum.Evde hamilelik testi oldugunu hatirliyorum ama yapmiyorum yapamiyorum bi turlu korkudan.Kizlar sizce bu ruya neye alamet.Allahim hamile olayim nolursun ruyam ciksin:44: AMIINNN

ya ben anlamadım ki olayı meğer benim yazımdam çıkmış mesele mujum bana özel mesaj atmasa anlamayacağım...yoktum çünkü pc başında gelince sayfa çok ilerleyince geri dönüp okumadım.. takma ya sen boşver canım...sen anlat şimdi belirtilerin ne alemde demin ateşimi ölçtüm 36.7 iyi mi sence:))

iyi ... ... ... ... ...

kızlaaaaaaaaarrr 3. defa test yaptım hemen dakkasında silik çizgim çıktııııı :KK49::KK52:

Hayirli olsun cnm cok sevindim gozun aydin:KK16::nazar:

Daha yeni deniyoruz bu 3. ay da. Yav babam hasta.

Gecmis olsun tatlim insallah baban en kisa surede iyilesir umarim nesi var babanin

saol canım eger sorun yoksa tek sorun kafaya takmak
onu takmamak cok zor
onu düsünmememize ne beynımız nede iç sesimiz izin veriyor
ama sanki sende var bişeyler gibi :KK1:

Gozun aydin canim hayirli olsun:nazar::KK16:

Kizlar ruyamda sizi gordum eheheh:KK1: Ruyamda hamilelik testi yapmak istiyorum evde de ovulasyon testi olmus oluyor.Aman diyorum kadinlar kulubundeki kizlarin bazilari bundan yapmis onlar hamile oldugunu bunla ogrenmis bende yapayim diyorum ilk cizgi koyu pembe 2. si biraz silik ama gozukuyor.Testin uzerinde 3 bolme oluyor ucunde de cizgi gozukuyor.Sonra icimi bir skinti kapliyor diyorum ki ya bu ovulasyon testi oldugu icin onu gosteriyorsa ya degilsem diye uzuluyorum.Evde hamilelik testi oldugunu hatirliyorum ama yapmiyorum yapamiyorum bi turlu korkudan.Kizlar sizce bu ruya neye alamet.Allahim hamile olayim nolursun ruyam ciksin:44: AMIINNN

inş canım hamilesindir..çok kafana takıuorsun galiba rüyalarına bile girmiş..bu arada noldu sizin ameliyat işi beklemede misiniz hala?

inş canım hamilesindir..çok kafana takıuorsun galiba rüyalarına bile girmiş..bu arada noldu sizin ameliyat işi beklemede misiniz hala?

Aynen oyle valla dusunmekten ruyama girdi heralde.Aklimdan cikmiyo ama hic napimm cikaramiyorum huyum batasica.Gunde bikac kez de olsa aklimdan cikmiyo bu dusunce.Nerde tatlim yaa off beklemedeyiz halen dun sordum esime doktor aradimi tarih icin dedim hayir dedi dusun yani gelde dusunme ameliyat olsaydik bi rahatlicam biraz :KK37:

X