Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Çünkü bir sebepten dolayı çok uzamazsa çabuk gelirse iyi şeylere vesile olacak. Ben normalde hemen bebek yapmayı düşünmüyordum aslında. Şimdi korkmaya başladım.

o zaman inşallah olsun canım ya ben de diyorum ya akşamdan beri bende de en ufak bir belirti malesef yok tık yok ne adet belirtisi ne hamilelki kaldım mal gib :KK53: olmayacak diye korkarım ben de hep alt kattaki komşum 13 yıldr evli ve onun tüp bebek tedavisinde yaşadıklarını görünce ve de olmayınca onun için ne kadar üzüldüm anlatamam o yüzden çok korkuyorum bir an önce olsun istiyorum inşallah Allh'ım hepimize böyle bebiş haberlerini bağıra bağıra koccaman harflerleeee HAMİLEYİİİİİİİİMMMMMMMM demeyi nasip etisn canım:KK43: ben gerçekten bir tuhafım bugün:S

bi gün olurda hamile kalırsammm sölemicem sizeee hıhhh

şuna bak kimse iplemedi beniii

Ben bi an heyecan yaptım görünce itiraf ediyorum
:KK15:
Deme öyle yaaaa almıcak zaman almamalı, bak mamalı kelimeler kullanınca bile bi tuhaf oluyorum :26::26::26: mama yapcam biz daha bebişlerimize... :26::26:

Valla olsa çok güzel olacak bee. Korkuyorum valla. Olsun demeye de korkuyorum böyle bir şeye insanın müdahelesi olamıyor.

nbr gıııız ne var ne yok çalışmalar nasıl gidiyor??? ben sanırım adet olacam adet ağrılarım başladı.. umudu benden kesin :))

çıkmamış kırmısılardan ümit kesmicez,
yenilerine göz dikicezzzzz
gelirse pişman edicez
gelmeslerle hep birlikde dans etcezzzzzzzzzzzz

o zaman inşallah olsun canım ya ben de diyorum ya akşamdan beri bende de en ufak bir belirti malesef yok tık yok ne adet belirtisi ne hamilelki kaldım mal gib :KK53: olmayacak diye korkarım ben de hep alt kattaki komşum 13 yıldr evli ve onun tüp bebek tedavisinde yaşadıklarını görünce ve de olmayınca onun için ne kadar üzüldüm anlatamam o yüzden çok korkuyorum bir an önce olsun istiyorum inşallah Allh'ım hepimize böyle bebiş haberlerini bağıra bağıra koccaman harflerleeee HAMİLEYİİİİİİİİMMMMMMMM demeyi nasip etisn canım:KK43: ben gerçekten bir tuhafım bugün:S

Ya öyle bir sürece girebilceğini düşünmek zaten korkutucu. Elbette hepimizin olacak bebeği. Ama ben işte strese giriyorum biraz sorunlarımdan dolayı. Hemen olmasını çok istiyorum ama. Ama ama ne diyim.

Evime gidiyorummmmmm canlarımmmmm

özlicem sizi bu akşam gelemeyebilirim...

çok yorgunummm ama çalışcam ödevimeee

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

seviyorum sizi

X