Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
:) geçen sene eylülde evlendik tam anlamıyla korunuyoduk diyemem doğal yöntem ama bu ay böyle oldu 24 yaşını bitirdim bende çocuğum yok

cnm bnde 24 me tam bugun grdım 3 kasım d.gunum suan......bnde 2 yıllık evlıyım dogal yntemle koorunduk 2 aydr bebek dusunuyrz bıraktık korunmayı bakalım ne zamn tutar rabbm olmayanlara nasıp eder ıns.

hsg çektirdim ya ben.claricide ve dikloron verdiler.1 hafta ayakta banyo 3 hafta ilişki yasak dediler.korunmam gerekiyor mu mutlaka.sorup bana yarına cevap verir misin?internet hesaplayıcılar yarın dan 9 unua kadar hamile kalma şansımı gösteriyor.hatta özelden yazarsan sevinirim.çok asabım bozuldu valla

cnm bnde 24 me tam bugun grdım 3 kasım d.gunum suan......bnde 2 yıllık evlıyım dogal yntemle koorunduk 2 aydr bebek dusunuyrz bıraktık korunmayı bakalım ne zamn tutar rabbm olmayanlara nasıp eder ıns.

doğum günün kutlu olsunnnnnnn iyi ki doğdun ankooonnnnn yeni yaşın sana tatlı mı tatlı şirin mi şirin sağlıklı mı sağlıklı bi bebiş getirsinnn

yok cnm bnde rahatsızlık ben 2 aydır korunmuıyrm bakalım ne zamn olacak

ben 4 aydır ugrasıyorum olmadı olmuyor. doktora göründüm hc bişeyn yok dedi. sogan kürü dediler içtim 1 gün snrada nolur nolmaz die korkumdan bıraktm. içtkten sonra 4 cm kist cıktı yumurtalıgımda kahretsinki. kanamalı kistmiş bide. 4 cm gecen hafta bu hafta adet oldm tekrar baktılar 3 cm dedi doktor. dogm kontrol hapı verdi kullan bunu 1 ay snra küçülsün bi kistin dedi. ama ben bebek die yanıp tutusuyorum rsmen talhszlkler yakamı bırakmadı bı turlu. kafayı yicem.. ne zaman olur die düşünüp duruorm. sabahlara kdr uyuyamıorm

aranzda dogum kontrol hapı kullanan varmıydı? bıraktıktan ne kdar snra gebe kalınablyor bilgisi olan varmı arkdslar

cnm valla bnm cogu arkadaslarım hap kullandı bırı hapı bıraktıktan sonra 6. ay hamıle kaldı .biri 3. ay hamıle kaldı......yanı belli olmuyo rabbm ne zmn verirse nasıp yanı bn hap falan kullanmayan ama 2 yıl cocugu olmayan cok ınsan tanıdım

elifçim konusamadık ya senın rahım fılmı kac dakka surdu oncesınde anestezi falan ılac mı ne veriyolarmıs ne oldu agrı falan azıcık ozet gec meraktayım buarada sonuc cıktımı

3=4 dakika sürdü.bekletti 20 dakika yat tekrar görüntü alacağım dedi.ilaç filan almadım.ağrı olduysa da ben kendimi sıkıp ağlamaktan hissetmedim.sonuç 1 hafta sonra dedi

dogum günün kutlu olsun canm.. nice yaslara... inşallah bir sonraki yasını bebşinle kutlarsın

tamam canım yarın sorarım..seni haberdar ederim

ben birinden mi duymuştum okumuşmuydum ne ama hsg den sonra korunmak gerekiyor diye aklımda kalmıştı dur ben de merak ettim bakıcam belki sana yardımım dokunur

ben birinden mi duymuştum okumuşmuydum ne ama hsg den sonra korunmak gerekiyor diye aklımda kalmıştı dur ben de merak ettim bakıcam belki sana yardımım dokunur

canım baktım netten ben biraz
Rahim filmi (HSG) sonrası korunma gerekir mi?
Bebek istemi olan çiftlerin rahim filmi çekilmesi sonrasında korunmaları gerekmez. Yani filmin çekildiği ay gebelik (hamilelik) oluşmasında bir sakınca yoktur. İlaçlı rahim filminde kullanılan ilaç veya verilen röntgen ışınları o ay içerisinde oluşacak gebeliğe bir zarar vermez. Rahim filminin anestezi ile çekilmiş olması da daha sonra oluşacak gebelik üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz. Rahim filminin çekildiği gün hastanın gebe olmaması gerekir.
diyor

ben 1 ay kullanmak zorundym.. bakalm nolcak bilmiyorum

güzelim mutlu yıllar güzel sevgi dolu mutlu bebekli yıllar dilerim.şu an çok meşgulüm bilahare görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…