Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Rahim filmi (HSG) sonrası korunma gerekir mi?
Bebek istemi olan çiftlerin rahim filmi çekilmesi sonrasında korunmaları gerekmez. Yani filmin çekildiği ay gebelik (hamilelik) oluşmasında bir sakınca yoktur. İlaçlı rahim filminde kullanılan ilaç veya verilen röntgen ışınları o ay içerisinde oluşacak gebeliğe bir zarar vermez. Rahim filminin anestezi ile çekilmiş olması da daha sonra oluşacak gebelik üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz. Rahim filminin çekildiği gün hastanın gebe olmaması gerekir.

arkadaşalr doğru yer mi bilmem ama bi soru sormak istiyorum adetimin bitimideki ilk 3 gün ilişkiye girdik yani şöyle 12 ekimde hastalandım 17 18 19 ekimde ilişkiye girdik korunmasız 23 ekimde de kan testi yaptırdım negatif çıktı ondan sonra hiç ilişkim olmadı kan testinin o tarihte negatif çıkmış olması kesinlikle hamile olmadığım anlamına mı gel,yor yoksa tarih çok erken diye yanlış çıkmış olabilir mi bi yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

çok erken olmuş. en az 10 gün beklemen lazım

bende varım bendeeeeee

bat en geç 7 kasım yaş 27

4 -5 aydır bekliyoruz bebişimizi
........................................................................................
Hoşgeldin tatlım ekliyorum seni
kızlarrrr dün kan değerim 1017 çıktı :)))))
Canım benim benim tereddütüm yoktu zaten, allah tamamına erdirsin :)
3 çe ne kaldı şurda dua edin olmayımmmmm :44:
İnşallah bacım inşallah yarın olmazsa öbürgün bi test yapsana
Tatlım teyzem hipertiroidi ve haşimato ile 2 tane doğurdu, hiçbir sorunda yaşamadı
Canım psikolojik olarak rahat bırakmadığımız için kendimizi regl gecikiyor
canım ben adet oldum maalesef.sizlere kolay gelsin
Üzülme tatlım, bizler burdayız devam ediyoruz, sende devam etmek istersen BATını yazman yeterli, umarım bu ay gelir bebiş
Canım geçen ay aynı şeyler bana oldu, karnım bile büyüdü düşün, hepsi psikolojikmiş, üzme kendini, adetinstresten öyle oluyo
Canım kız bebek doğurmak, müjdedir, çok güzel bişey olacak inşallah hayatında
kızlarrrrr nasılsınızzzz benimkiler hala yokkkkk test yaptımm negatif..napcağımı şaşırdım
Canım az daha bekle, gelmezse git kanda baktır bence
iyi haftasonları

benim 3.çatlatma iğnem de sanırım negatif kızlar.ara ara ağrım var.sökülüp gelecek herhalde 1-2 güne.zaten erken gebelik testine kadar yaptım maalesef tek çizgi

Canım daha var batına, o erken gebelik testlerine inanma, pozitif olsada inanma negatif olsada, benim hamile kaldığım ay batgünü göstermedi, önceki ay olmadığı halde pozitifti

bilmiyorum ki.antibiyotikle ağrı kesici de verdi

Canım bak bir sürü doktorun sitesinden araştırdım, bunu örnek olarak koyuyorum. Bence doktorunla konuş, bu ay şansın daha yüksekken kaçırma bu fırsatı derim

Rahim filmi (HSG) sonrası korunma gerekir mi?
Bebek istemi olan çiftlerin rahim filmi çekilmesi sonrasında korunmaları gerekmez. Yani filmin çekildiği ay gebelik (hamilelik) oluşmasında bir sakınca yoktur. İlaçlı rahim filminde kullanılan ilaç veya verilen röntgen ışınları o ay içerisinde oluşacak gebeliğe bir zarar vermez. Rahim filminin anestezi ile çekilmiş olması da daha sonra oluşacak gebelik üzerinde olumsuz bir etki yaratmaz. Rahim filminin çekildiği gün hastanın gebe olmaması gerekir.

noooldukiii ya valla görmedim ben şimdi gördüm sayfada değildimm neden patlıyosunnn

bugün adet gecikmemin 5.günü..iki kere test yaptım negatif çıktı..karnım davul gibi,göğüslerim patlamaya hazır bomba gibi..midem sürekli bulanıo..belki folik asit şişiriodur die onu da kestim 3 gündür içmiorum..arada bir kasıklarıma bıçak sokuolar gibi ağrılar girio..eşim çok taktın kafaya bu ay hamilelik olayını ondan gecikio hala dio.. gelse de şu kırmızılar içimdeki sıkıntı gitse

cnm syle soyleyım ilişkiden sonra 6-12 gun arasında kanda cıkarmıs ıdrarda cıkmaz ama.....senın ilişkiyi 19 ndan hesaplarsak 4 gun sonra kan vermıssın cıkmaz o kadar erken yınede soyle 15 gun falan gecsın

valla cnm su stresten adet hemn etkılenıyo gecıkıyo...bnm gecen ay tam 20 gun gecikti neden stresten tabiki yapma dıcem ama nafıle olmuyo dımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…