Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
cnm syle soyleyım ilişkiden sonra 6-12 gun arasında kanda cıkarmıs ıdrarda cıkmaz ama.....senın ilişkiyi 19 ndan hesaplarsak 4 gun sonra kan vermıssın cıkmaz o kadar erken yınede soyle 15 gun falan gecsın

cevap için teşekkür ederim adetime daha 8 gün var idrar testinde çıkar mı acaba çok oldum ama

benim kuzenim de senin gibi gecikince 1. testi yaptı çıkmadı 1 hafta sonra tekrar yaptı çıkmadı 1 hafta sonra bir daha yaptı ve çıktı:)) haftada 1 denemelisin çok sık yapma dedi banadaa:)

valla cnm su stresten adet hemn etkılenıyo gecıkıyo...bnm gecen ay tam 20 gun gecikti neden stresten tabiki yapma dıcem ama nafıle olmuyo dımı

benim kuzenim de senin gibi gecikince 1. testi yaptı çıkmadı 1 hafta sonra tekrar yaptı çıkmadı 1 hafta sonra bir daha yaptı ve çıktı:)) haftada 1 denemelisin çok sık yapma dedi banadaa:)

stressiz olmuo tabi yaaa hayır çıkıcaksa testte çıksın artık en azından neyi beklediğimi bileyim dimi ama

cevap için teşekkür ederim adetime daha 8 gün var idrar testinde çıkar mı acaba çok oldum ama

rıca ederm tatlım ...cnm adetınden 5 gun falan gecsın ben ıdrar testıne pek guvenmıyrm senınde daha yenı olmus ıdrarda cıkmaz ama dediğim gıbı kanda kesın cıkıyo 6-12 arasında

bende deneyeyim diyorum ve şu an araştırıyorum.teyze kızı doktor ya ona da soracağım sorsun kadın doğumcu arkadaşlarına

rıca ederm tatlım ...cnm adetınden 5 gun falan gecsın ben ıdrar testıne pek guvenmıyrm senınde daha yenı olmus ıdrarda cıkmaz ama dediğim gıbı kanda kesın cıkıyo 6-12 arasında

o zaman bekleyeyim biraz daha garip hisler içerisindeyim valla yardımcı olduğunuz için saolun

stressiz olmuo tabi yaaa hayır çıkıcaksa testte çıksın artık en azından neyi beklediğimi bileyim dimi ama

ama dediğim gibi senikide öyle olur belki birer hafta arayla yap testini ya da git kan testi yaptı 1 hafta sonra direk

ben kendi derdimle uğraşıyorum araştırma yapıyorum şu an seni görmedim.ne oldu?

canım benim çok yakın bi arkadaşım kadım doğum doktoru..hatta kendisi de yeni doğum yaptı doğum izninde şuan..sık sık görüşüoruz..sormamı istediğin herhangi bişi varsa kafana takılanlarla ilgili sorabilirim..ben çoğu şeyimi ona soruorum çünkü

bende deneyeyim diyorum ve şu an araştırıyorum.teyze kızı doktor ya ona da soracağım sorsun kadın doğumcu arkadaşlarına

elifçim konusamadık ya senın rahım fılmı kac dakka surdu oncesınde anestezi falan ılac mı ne veriyolarmıs ne oldu agrı falan azıcık ozet gec meraktayım buarada sonuc cıktımı

Canım bi dur ya, stres yok bak bebek varsa tutunamaz sonra
canım bende adet oldum ondan sonra test yaptırdım 0.01 cıktı adetten 2 gun sonra sence ıhtımal varmı ama ılıskının uzerınden bır ay gectı tek bır ılıskı oldu sence ıhtımal varmı
Kız sen napıyon burda
bnimde canım çok sıkkın.
neden ?
adet olcam çünkü hissediom.
pff
Yav bacım deli bacım bi sus yav, bi hayra aç ağzını
Amin tatlım amin,umarım alırsın bebeni kucağına beklemeden
bende varım bendeeeeee

bat en geç 7 kasım yaş 27

4 -5 aydır bekliyoruz bebişimizi
........................................................................................

bende umutlanmalımıyımki
kııııııııııızzzzzzzzzzzzz
sus kız.vurcam kafana şimdi
aslında hamilede olabilirim
ama adet ağrısı bu bildiğin.her zamanki gibi diyor ki bak ben geliyorum.
lakin ben onu 8 i gibi bekliyordum bugün daha ayın 2si.:44:
sinir oldum haaaağ
Şiiişşşşşt, sus dediiiimmmmmmmmm
Nabıyonuz kızlaar. Benim kayınvalidem geldi keyfim yerinde. Yemek yapmak yok temizlik yapmak yok. Ohh
Oh oh keyif yap biraziyidir

ana.
nan.
benim memelerimde hiçbi cacık yok haaağğğ...
anağğğm yine mi olmadı o zaman ya la.

Kızım takılma şu belirtiolayına ya

o zaman bekleyeyim biraz daha garip hisler içerisindeyim valla yardımcı olduğunuz için saolun

cnm bnm olurmu oyle sey burda herkes bırbırıne yardımcı oluyo sızın ılk ay mı daha korunmayı bırakalı kac yıllık evlisin kac yasındasın cocugun falan varmı baya sorguya cektmmm

cnm bnm olurmu oyle sey burda herkes bırbırıne yardımcı oluyo sızın ılk ay mı daha korunmayı bırakalı kac yıllık evlisin kac yasındasın cocugun falan varmı baya sorguya cektmmm

:) geçen sene eylülde evlendik tam anlamıyla korunuyoduk diyemem doğal yöntem ama bu ay böyle oldu 24 yaşını bitirdim bende çocuğum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…