Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

tatlım burda yzılanlara baktın mı bakmışsındır herhalde taa 2008 de de bir toik var konuyla ilgili okudnmu orda yazılanları

Radyasyona Maruz Kalma:

HSG’ da radyasyon çok düşüktür (böbrek veya bağırsak çalışmasından daha azdır ve bu radyasyonla ilgili bir hastalık gösterilmemiştir) (aynı ay gebelik oluşsa bile). Gebelikten şüpheleniliyorsa HSG yapılmamalıdır.

ankon arkadaşım doğum günün kutlu olsun Allah sevdiklerinle bir ömür boyu huzurlu yaşamayı nasip etsin dileklerin kabul oslun

hap mı kullancaksın ve neden?

ben 4 aydır ugrasıyorum olmadı olmuyor. doktora göründüm hc bişeyn yok dedi. sogan kürü dediler içtim 1 gün snrada nolur nolmaz die korkumdan bıraktm. içtkten sonra 4 cm kist cıktı yumurtalıgımda kahretsinki. kanamalı kistmiş bide. 4 cm gecen hafta bu hafta adet oldm tekrar baktılar 3 cm dedi doktor. dogm kontrol hapı verdi kullan bunu 1 ay snra küçülsün bi kistin dedi. ama ben bebek die yanıp tutusuyorum rsmen talhszlkler yakamı bırakmadı bı turlu. kafayı yicem.. ne zaman olur die düşünüp duruorm. sabahlara kdr uyuyamıorm

cnm sıkma canını herseyde var bı hayır tabı ılla onumuze bı engel cıkar bısey planlarken onune bı sorun cıkması adamı cıleden cıkarıyo ama yapcak bısıy yok canını sıkma

cnm sıkma canını herseyde var bı hayır tabı ılla onumuze bı engel cıkar bısey planlarken onune bı sorun cıkması adamı cıleden cıkarıyo ama yapcak bısıy yok canını sıkma

ankoncuum doğum günün kutlu oslun Allah sevdiklerinle bir ömür boyu huzurlu sağlıkı yaşamayı nasip etsin dilekelrin kabul olsun...

yok canım bulamadım ben burda ne yazıyor?

HSG çekildikten sonra:

Lekelenme tarzında ya da az miktarda vajinal kanama olabilir. Eger kanama artarsa ya da birkaç günden uzun sürerse doktorunuzu arayın
Hafif ya da orta şiddette bel ve kasık ağrısı olabilir. Ağrı artar ise doktorunuzu arayın
Ateş ortaya çıkar ise bu erken bir enfeksiyonun belirtisi olabilir hemen doktorunuzu arayın
İşlem sonrası, cinsel ilişkide bulunmak ve vajinal tampon kullanmak sakıncalı olabilir.Bu konu ile ilgili doktorunuz size gerekli uyarılarda bulunacaktır.

ben de bunu buldum :26:

cnm bnde 24 me tam bugun grdım 3 kasım d.gunum suan......bnde 2 yıllık evlıyım dogal yntemle koorunduk 2 aydr bebek dusunuyrz bıraktık korunmayı bakalım ne zamn tutar rabbm olmayanlara nasıp eder ıns.

amin canımm 9 eyllde evlendik 89luyum ağustos 16:) ankarada yaşıyoruum sen nerdesn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…