Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
adet tarihime 2 gün var dayanamayıp kan testi yaptırdım. ovulasyonumun 12. günü oluyor aynı zamanda. Ve 41.18 çıktı çok şükür. inş tutunur. daırısı tüm isteyenlere..

tebrikler canım şu aralar tam tutunma aşamasında demek ki uzan yat dinlen sakın kendiini üzecek yoracak birşeyler yapma kendine dikkat et birde bol bol et yee kırmızı et sakin ihmal etme beslenmeniii hayırlı evlar olur inşallah :))))

allah hayırılısıyla kucağıma almak nasip etsin işallah.:KK37:

Ahaha böyle hamile kalmaya çalışırken buralarda hop hop ay kızlarrr hamile miyim, şöyle böyle diye heyecanlı heyecanlı yazanlara hamile kaldıktan sonra gelen huşudan diliyorum sana. Hani o heyecanlı yazılar üç noktalı " amin canım Allah sana da nasip etsin..." 'e dönüşür ya:KK52: Bilmeem anlatabiliyoor muyummm:KK53:

Ahaha böyle hamile kalmaya çalışırken buralarda hop hop ay kızlarrr hamile miyim, şöyle böyle diye heyecanlı heyecanlı yazanlara hamile kaldıktan sonra gelen huşudan diliyorum sana. Hani o heyecanlı yazılar üç noktalı " amin canım Allah sana da nasip etsin..." 'e dönüşür ya:KK52: Bilmeem anlatabiliyoor muyummm:KK53:

ne güzel şeler dilion öle.yerim ağzını burnunu nan :KK37:

:)) eşim adetime yakın soruyor bu ay adet olacan mı diye günü gelince derim diyorum adete 2 3 gün kala başlıyorum adet olacam diye ,bat günü kesin cevap veririm diyorum sabah kalkar kalkmaz soruyor olacakmısın diye evet diyorum 1 2 saate yakın oluyorum ..en çok eşime üzülüyorum zaten...benim yüzümden anne olamayacaksın diyor ,olsun ne yapalım kader böyleymiş sen yanımda ol yeter diyorum ama üstünde yük oldu..dün yine sordu adet olacak mısın diye sanırım dedim canım tatlı çekiyor çünkü dedim,yine üzüldü off ya...

ayyy canımmm benim yaaa, ikinizde üzülmeyin rabbim benden önce sana verir inşallahh,

:2:

ama canım bizim normal olmuyor şuan tabii değerlerimiz artıysa normalde olur bekleyecez 2 ay kadar...eğer artmadıysa aşılama ya da tüp yapacaz niye boşanacaz kız en azından tüp şansımız var...olmasa bile ben eşimden asla ayrılmam ...annesi bana oğlumun alnında yazmıyordu ne bilecektin diyor,olsun dedim evlenmeden önce alnında da yazsa yine de evlenirdim...her şeyden önce gelir eşim...

bende yıllarca teyzeme hep dedimki

Rabbimin bi sınavı belki bu sizin için, halada söylerim. Rabbim sınadı onların sevgisini ayrılabilirlerdi, ama sabrettiler akıllarına bile getirmediler. Olmayacaksa sen varsın ben varım sağlıklıyız şükürler olsun dediler ki, eniştemin sperm sayıları düşüktü cocuk olmasına engel değişmiş ama Yüce Rabbim 15 yıl sonra, tüp bebek denemeye karar verdiklerinde. Hiçde gere kalmadan verdi...

NAsıl bi sevgi seninki ne güzel, alnındada yazsa evlenirdim diyosun. Rabbim güzel gönlüne göre versin....

Çok üzgünüm kızlar. Geçen ay 4 gün geçen reglim bu ay da 4 gün önce geldi. kısacası bebek bu ay da yok:2::2::2:
Geçen ay geç kalınca daha çok üzülmüştüm bu ay en azından regl geldi de umutlanmadım fazla. Yeni regl, eğer yine sapıtmazsa, 30 kasım. :KK14::KK14:

Çok üzgünüm kızlar. Geçen ay 4 gün geçen reglim bu ay da 4 gün önce geldi. kısacası bebek bu ay da yok:2::2::2:
Geçen ay geç kalınca daha çok üzülmüştüm bu ay en azından regl geldi de umutlanmadım fazla. Yeni regl, eğer yine sapıtmazsa, 30 kasım. :KK14::KK14:

sıkma canını cnm ama fazla bekletmeden gelmıs regl bı yandan ıyı

sıkma canını cnm ama fazla bekletmeden gelmıs regl bı yandan ıyı
üzüldüm ama gelmesi daha iyi, geçen ay gelmeyince test yaptırmıştım çıkmayınca böğüre böğüre ağlamıştım. bu ay ağlamadım ama bütün gün somurttum.:KK30:

Son düzenleme:
X