Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kız sende gözün seyrince,popon kaşınınca hamilelik belirtisi diyorsun da bel ağrısına neden demiyorsun al işte hamilelik belirtisi:))

bu hamilelik belirtisi değil işte.bu adet belirtisi.her ay böle oluyo diom demi sana.
hem diğer belirtilerimde geçti zaten.ne esniom ne bi yerim kaşınıyo.psikolojikmiş demek. :KK53:

bu hamilelik belirtisi değil işte.bu adet belirtisi.her ay böle oluyo diom demi sana.
hem diğer belirtilerimde geçti zaten.ne esniom ne bi yerim kaşınıyo.psikolojikmiş demek. :KK53:

senin yine bi yerlerin kaşınıyor, belin melin ağrıyor.. benim ne kaşınıyor ne belim ağrıyor ne de göğüsüm ağrıyor nasıl bişey ya:)) ama canım tatlı çekiyor adete yakın ordan adet olacağımı anladım maalesef...

senin yine bi yerlerin kaşınıyor, belin melin ağrıyor.. benim ne kaşınıyor ne belim ağrıyor ne de göğüsüm ağrıyor nasıl bişey ya:)) ama canım tatlı çekiyor adete yakın ordan adet olacağımı anladım maalesef...

ana.
nan.
benim memelerimde hiçbi cacık yok haaağğğ...
anağğğm yine mi olmadı o zaman ya la. :KK30:

X