Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54

canım ovulasyon testinde her gün silik çizgi çıkar vücudumuz ıh hormonu salgıladığı için... ama bildiğim kadarıyla çift çizgi çıkması gerekiyor hamilelik için koyu olması lazım yani...

Dünkünde çok mu belirgin bi çizgi çıktı?

bilmiyorum o zaman ama gebelik testinde de çıkıyordu ovulasyon testinde yapanlar daha sonra emin olmak için gebelik testi yapıyorlardı...1 kaç gün daha bekle olmazsan eğer kan testi yaptır canım belli olmaz...

teşekkür ederim canm yorumların için..gebelik testinde çıkmadı ama yine de belki geç çıkar diye üümitleniyorum...bir iki gün dayanıcam artık inşallah kırmızılar gelmez :)

Eki Görüntüle 844625 kızlar allaşkına bir şey deyin ölücem şimdi heyecandan.

Canlarımm, gözünüz aydıınn çook sevindim akşam akşam bu güzel haberlere :))) :103: Sağlık, huzur dolu hamilelik diliyorum :)) :103: darısı hepimizin başına inşallah

Selam kızçeler Yazılı okumaktan beynim sulandı sizin yanınıza kaçtım. dünden beri hafif hafifi kasıklarım ağrıyor inşallah tutmuştur yaaa:18::18::18::18::18::18::18:

Bi miniş sevdim geldim,

elime almaya korktum kocişte elinden düşürmedi, rabbim hayırlısıyla bizlerede nasip eder inşallah....

Bi miniş sevdim geldim,

elime almaya korktum kocişte elinden düşürmedi, rabbim hayırlısıyla bizlerede nasip eder inşallah....

aminnnn canım yakında ablam doğum yapacak bende sürekli bebek sevecem.....ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh bizim de en yakın zamanda olur inşşşşşşşşşşşşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…