Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Okudum mujummm okudummm ben hep yapıyorum ki onu.... :KK31::KK31::KK31: sen böyle diyince çok piss gaza gelıyom ama geldiğimle kalıyommm çünkü çalışma yapcak kociş yok kiiiiii.... O kısmı nasıl yapcaz :KK1::KK1::KK1:

birbirinizi uykudan kaldırın, kız bi önceki battan bu yana bir gün arayla yapmış,
yani ov. gerek kalmamış nerdeyse...

yakala adamı bırakmaaaa, bende ilk kez bu ay çalışcam yoğun olarak bakalım ne olacak

birbirinizi uykudan kaldırın, kız bi önceki battan bu yana bir gün arayla yapmış,
yani ov. gerek kalmamış nerdeyse...

yakala adamı bırakmaaaa, bende ilk kez bu ay çalışcam yoğun olarak bakalım ne olacak

Kocammm kıyamıyo ki spermlerineeee :KK1::KK1::KK1: çalış çalış... İşleyen demir ışıldarmışş :KK1::KK1::KK1:

Yok canım daha yeni geldim eve kociş de işe gitti yemek bile yiyemedik.... Ya ben bu ovulasyon testini anlamadım dün T çok silikti bu sabah yaptım okula gitmeden baya koyulaşmıştı ama hala C baskındı.... Az önce tekrar yapıyım dedim bu sefer T silik bile değildi... Bu hormon kaç saat sürede kalıyo testle yakalayamamış olabilir miyim gün içinde? Çünkü her sabah yapıyorum gün içinde ilk defa bugün yaptım işte...

sabah ilk idrarinla yapmayacaksın.gün içinde ve en az 4 saat sıvı tüketmeden idrarını tutacaksın.ondan sonra yapacaksın

Yok canım daha yeni geldim eve kociş de işe gitti yemek bile yiyemedik.... Ya ben bu ovulasyon testini anlamadım dün T çok silikti bu sabah yaptım okula gitmeden baya koyulaşmıştı ama hala C baskındı.... Az önce tekrar yapıyım dedim bu sefer T silik bile değildi... Bu hormon kaç saat sürede kalıyo testle yakalayamamış olabilir miyim gün içinde? Çünkü her sabah yapıyorum gün içinde ilk defa bugün yaptım işte...[/QUOT

test sabah idrarıyla yapılmayacak 4 saatlik idrarla gün içinde ve her gün aynı saatlerde yapılacak, 2. çizgi silik çıkarsa negatif, aynı renk ve daha koyuysa pozitif oluyor, pozitiften sonraki 24-36 saatte yumurtlama oluyormuş.
Ben 10. gün ve 11. gün yaptım silikti, 12. ve 13. oldukça koyuydu 14. gün yani bugünde 16.00 gibi tekrar yapıcam

tewtinin markası ne?

kızlar benim 3 günüm kalmıştı.bugün dayanamadım 3 tane ayrı ayrı test yaptım ama maalesef negatif çıktı,son bat tarihim 4 kasım,değerlendirdiğimiz günler 18-20 ekim sizce erken mi yoksa tamamen ümidi keseyim mi,ben ümit etmiyorum ama yanlış hesap yapmış olabilirim gibi geldi siz ne dersiniz?

kızlar acil yorumlarınızı bekliyorum.bat 1 kasım yani yarın dün ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı.bugün yaptım silik bi çizgi çıktı.gebelik testi negatif.... peki dünkü test neydi öyle anlam veremedim..bi ümit varmı sizce ????

valla Rabbim sağlık versin durumum iyi olsun nasip olursa 4 de doğururum 5 de isteyen cahil desin istesen salak biz 4 kardeşiz ben büyük aileye alışkınım ne güzel şenlikli ve tatlım Rabbim hayırlı evlat versin ilk önce tabi bilemeyiz ama yarın yaşlandığında kapılara bakmak çok zor tek çocukla o zaman hata yaptıklarını anlarlar canım merak etme :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

benim 11 kardeşim var bunu duysalar kesin bize deli derler sen bi bayramlarımızı gör kocaman sofralar açılır öyle güzel oluyorki ha birde başın sıkıştımı hepsi nasıl yardıma gelirler destek olurlar birde hiç kardeşi olmayanlar var ne kadar kötü kardeş sevgisi denen şeyi bile tadamıyorlar yazık tabi ben bu kadar yapamam 4 tane yeter bana işallah cümlemize nasip eder allahım

bitti şükür canım ya ama akşamı ettim hastanede öldürdüler beni.ağrı sancı olmadı.tüplerimde bir şey yokmuş sanırsam en azından sıvı geçişi var dediler. 1 hafta sonra çıkacak tam sonuç

geçmiş olsun canım ...kurtardın sevindim bi sorun olmadığına...korunun falan dediler mi bu konuda bilgi verdiler mi?

kızlar benim 3 günüm kalmıştı.bugün dayanamadım 3 tane ayrı ayrı test yaptım ama maalesef negatif çıktı,son bat tarihim 4 kasım,değerlendirdiğimiz günler 18-20 ekim sizce erken mi yoksa tamamen ümidi keseyim mi,ben ümit etmiyorum ama yanlış hesap yapmış olabilirim gibi geldi siz ne dersiniz?

Bence değerlendirdiğiniz günler güzel. Gebelik testi için erken Batını bekle canım.

X