Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
ayyy çokkk tatlıydı ama sevemedim bile kuzucuğuu maşallahhh

ayyyyyyyyy kim bilir nasıl tatlıdır mink minik elleri falan filan......... offffffffff mujumum offff ne olacak bizim bu halimiz ya ben sanırım adet olacam adet belirtilerim şimdiden başladı bu ay da olmadı galiba....

ayyyyyyyyy kim bilir nasıl tatlıdır mink minik elleri falan filan......... offffffffff mujumum offff ne olacak bizim bu halimiz ya ben sanırım adet olacam adet belirtilerim şimdiden başladı bu ay da olmadı galiba....

elbet bizimde olacak umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ben, hayırlısı olsun regl olursan çokkk üzme kendini nlur.

elbet bizimde olacak umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ben, hayırlısı olsun regl olursan çokkk üzme kendini nlur.

alıştım zaten canım artık ne gözyaşım kaldı ne de içimde bat günü adet olunca üzülme duygusu yine adet oldum diyorum ve tekrar toparlanıyorum...galiba hamile kalırsam inanamayacam ben artık her ay adet bekliyorum...

teyzemden bahsetmişştim 15 yıl sonra anne oldu diye,

kan tahlili sonrası doktor gelip negatif diyo, bizimki o ne demek diyo,
hamilesin diyo, yok canım iyi bakın benim çocuğum olmuyo diyo..
doktor seninle uğraşamam deyince...

hayır ama hayır gerçekten hamileysem ya ben bunun hayalini kurdum bayılmam lazım bayılmalıyım napıyım ben diye sayıklıyo...

Rabbim tez zamanda bu isteğine minişle cvp verecektir kuzum

nasıl hamıle olmadıgına eminsin cnm belli olmaz bekle belki gelmez adet

Yok canım şuana kadar olmuş olsaydı bari kanda 3 5 çıkardı bugun de test yaptım negatif yok yani en az yumurtlama günümün üzerinden 15 gün geçti geç döllenme olsa ne olur mutlak çıkardı

bende öyle olurum galiba:)) allah tez zamanda bebeklerimize kavuştursun inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…