Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Okudum mujummm okudummm ben hep yapıyorum ki onu.... sen böyle diyince çok piss gaza gelıyom ama geldiğimle kalıyommm çünkü çalışma yapcak kociş yok kiiiiii.... O kısmı nasıl yapcaz

birbirinizi uykudan kaldırın, kız bi önceki battan bu yana bir gün arayla yapmış,
yani ov. gerek kalmamış nerdeyse...

yakala adamı bırakmaaaa, bende ilk kez bu ay çalışcam yoğun olarak bakalım ne olacak

Kocammm kıyamıyo ki spermlerineeee çalış çalış... İşleyen demir ışıldarmışş

sabah ilk idrarinla yapmayacaksın.gün içinde ve en az 4 saat sıvı tüketmeden idrarını tutacaksın.ondan sonra yapacaksın

kızlar benim 3 günüm kalmıştı.bugün dayanamadım 3 tane ayrı ayrı test yaptım ama maalesef negatif çıktı,son bat tarihim 4 kasım,değerlendirdiğimiz günler 18-20 ekim sizce erken mi yoksa tamamen ümidi keseyim mi,ben ümit etmiyorum ama yanlış hesap yapmış olabilirim gibi geldi siz ne dersiniz?

kızlar acil yorumlarınızı bekliyorum.bat 1 kasım yani yarın dün ovulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı.bugün yaptım silik bi çizgi çıktı.gebelik testi negatif.... peki dünkü test neydi öyle anlam veremedim..bi ümit varmı sizce ????

benim 11 kardeşim var bunu duysalar kesin bize deli derler sen bi bayramlarımızı gör kocaman sofralar açılır öyle güzel oluyorki ha birde başın sıkıştımı hepsi nasıl yardıma gelirler destek olurlar birde hiç kardeşi olmayanlar var ne kadar kötü kardeş sevgisi denen şeyi bile tadamıyorlar yazık tabi ben bu kadar yapamam 4 tane yeter bana işallah cümlemize nasip eder allahım

geçmiş olsun canım ...kurtardın sevindim bi sorun olmadığına...korunun falan dediler mi bu konuda bilgi verdiler mi?

Bence değerlendirdiğiniz günler güzel. Gebelik testi için erken Batını bekle canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…