Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
İki aydır bebek deniyorum, güya kendimi bilinçli sanırdım. Hiçbir şey bilmiyormuşuö. İki ayda yedim bitirdim :)

Canımcım inşallah çarçabuk pırt diye biter hsg yarın

bitti şükür canım ya ama akşamı ettim hastanede öldürdüler beni.ağrı sancı olmadı.tüplerimde bir şey yokmuş sanırsam en azından sıvı geçişi var dediler. 1 hafta sonra çıkacak tam sonuç

tıkalı olmadığı için sancın olmadı belkide,

ohhh ohhh çok sevindim valla

senin sınıfın var yola getirebiliyorsun.ya ben ne yapayım gelen büyüklerle.hiç biri yola gelmiyor

lütfen çok ayıp.benimki ev süpürür yemek yapar toz alır bilimum işlere de yardım eder.kocama hakaret etme lütfen :)

Hadi geçmiş olsun gülüm. Ağrı olmadığına sevindim demek ki tıkanıklık yok, olanlarda çok ağrı olduğunu okumuştum burda.

aa ekim'in ekmediği bir hamişimiz varmışş. Tebriklerr çok sevindim ya vallahi umut oluyor. Sizi gördükçe hamile kalınabiliyormuş diyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

çok teşekkür ederim. Allah herkesin gönlüne göre versinnn

ruhunuz mu çekildi ne ooooo

heyeeeeeeooooooo

geliyoo işte canlanın artıkkk

Mujummm ya ben bizim doktorun günahını almışım adamcagızınn ben bu aşamalardan bi adımı atlamışım dinlerken bugün eşime söyledim de dedi ki bana sen eksik anlamışsın... Adam demiş ki sperm testi bu değerlere yakın çıkarsa aşılama yaparız aynı zamanda bu işlem sırasında tüpler tıkalı mı diye kontrol ederiz demiş nasıl olsa tüpler açık olsa da hamilelik olmuyo demiş... Yani biz tüplere baktırmak istersek ısrarla adam bakcak ama adamın dediği bi taşla iki kuş vurmak gibi bişe... O da olmazsa tüp bebek demiş işte...

Hmmmmm, yok yok o adamda yanlış bişeyler var

şaka ya vardır bi hayır elbet ama bir ay kendini sıkı tut dene iyi çalış,
1 ay sonra olmazsa öyle git , aşılama istiyosan tabii

Hmmmmm, yok yok o adamda yanlış bişeyler var

şaka ya vardır bi hayır elbet ama bir ay kendini sıkı tut dene iyi çalış,
1 ay sonra olmazsa öyle git , aşılama istiyosan tabii

Evet bu ayı da atlatalım da bi hayırlısıyla olur mu olur bi bakarsın bunlara hiç mi hiç gerek kalmaz....

uykudan falan fedakarlık edip iyi çalış ama, pinarimayı okudun mu ne yapmış

Okudum mujummm okudummm ben hep yapıyorum ki onu.... sen böyle diyince çok piss gaza gelıyom ama geldiğimle kalıyommm çünkü çalışma yapcak kociş yok kiiiiii.... O kısmı nasıl yapcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…