Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
Yıldızlardan mı indin,
Salıncağın Hilal mi?
Göklerden inen melek
Hoş geldin nazlı bebek.

Sevgi dolu yürekler,
Hep yolunu gözledi,
Annenin güzel kalbi,
Ninniler besteledi.

Yüzünden eksilmesin,
O tatlı gülücükler,
Mis kokan yanağında,
Açılsın pembe güller,

Güneş gibi doğdun,
Nurlar saçarak,
pinarima ve piline
Nazlı oyuncak.

Melekler korusun
Gül bedenini,
Tanrıya şükürler,
Gönderdi seni.

Hep baharları yaşa,
Günlerin pembe olsun,
Mutluluk çiçekleri,
Her gün odana dolsun.

Yıldızlardan mı indin,
Salıncağın Hilal mi?
Göklerden inen melek
Hoş geldin nazlı bebek.

Sevgi dolu yürekler,
Hep yolunu gözledi,
Annenin güzel kalbi,
Ninniler besteledi.

Yüzünden eksilmesin,
O tatlı gülücükler,
Mis kokan yanağında,
Açılsın pembe güller,

Güneş gibi doğdun,
Nurlar saçarak,
pinarima ve piline
Nazlı oyuncak.

Melekler korusun
Gül bedenini,
Tanrıya şükürler,
Gönderdi seni.

Hep baharları yaşa,
Günlerin pembe olsun,
Mutluluk çiçekleri,
Her gün odana dolsun.

harikaaaaaaaaaaaaaa :) :KK49::KK49::KK49:

pozitif sonuç alan arkadaşlar nasıl yol izledi lütfen paylaşın benim 2 gündür çizgi koyuydu bugün silikleşti, 3 gündür birliktelik oluyor bugünde olmalımı

seninde gözün aydın canım. çok teşekkür ederim.

gözünaydınn :):) 9 ayı da hep böyle neşe ile geçiririz inşallah :)

Tamam gari kızlar artık bebeğim olsun diye nasıl olsa dua etmiceniz onun yerine bize dua edinizzz... :KK9::KK9::KK9: DUALARINIZI YOGUN Bİ ŞEEKİLLDE BEKLİYORUZZZ!!!! Hem hamişlerin duası kabul olur hem de çok duaya ihtiyacımız varrrrr:26::26::26::26:

bencede anlatmalılar :KK14:

ben anlatayım kızlar. reglim bittikten sonra birlikte olmaya başladık ve 2 günde bir regle bir hafta kalıncaya kadar devam ettik. ben ilişkiden sonra belime yastık koydum ve dizlerimi çekip uyudum. uyanıncada duş aldım.bacaklarımı dikmedim yani. direk yastığı koyup dizlerimi karnıma çekip uyudum. bu kadar

ben anlatayım kızlar. reglim bittikten sonra birlikte olmaya başladık ve 2 günde bir regle bir hafta kalıncaya kadar devam ettik. ben ilişkiden sonra belime yastık koydum ve dizlerimi çekip uyudum. uyanıncada duş aldım.bacaklarımı dikmedim yani. direk yastığı koyup dizlerimi karnıma çekip uyudum. bu kadar

ah ah bende oyle yapiyorumm inşallah bende hamişim olurum bu ay son 10 gun :)

her ay mi böyle yapiyordun yoksa ilk defa denedin de mi tuttuu :)
farkli birsey varmiydi yani

ben anlatayım kızlar. Reglim bittikten sonra birlikte olmaya başladık ve 2 günde bir regle bir hafta kalıncaya kadar devam ettik. Ben ilişkiden sonra belime yastık koydum ve dizlerimi çekip uyudum. Uyanıncada duş aldım.bacaklarımı dikmedim yani. Direk yastığı koyup dizlerimi karnıma çekip uyudum. Bu kadar

ovulasyon testi yapmadınmı

her ay mi böyle yapiyordun yoksa ilk defa denedin de mi tuttuu :)
farkli birsey varmiydi yani

sadece bu ay böyle denedim. görünüşe göre tutu. yani bu 4. ay. diğer üç ayda da ayaklarımı dikip yarım saat yatıyordum sonra kalkıyordum. bu sefer kalkmadım ayaklarımı çekip yattım uyudum.

ovulasyon testi yapmadınmı

hayır ovülasyon testi hiç yapmadım canım

sadece bu ay böyle denedim. görünüşe göre tutu. yani bu 4. ay. diğer üç ayda da ayaklarımı dikip yarım saat yatıyordum sonra kalkıyordum. bu sefer kalkmadım ayaklarımı çekip yattım uyudum.

hayır ovülasyon testi hiç yapmadım canım

tatlım hayırlı olsun bebişinnn :KK16: benim de gecikti bugün 3.gün test yaptım yine ama negatif :26:

X