Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
kızlar pazar günü regl günüm. 3 gün var. sizce test yapayım mı. yanımda 1 tane var.

merhaba pınarima benimde pazar günü 3 kasımda, regl öncesi ağrıların başladı mı benim birkaç gündür başladı başka belirtilerin var mı?
Ben daha önce regle 2 gün kala yapmıştım silik çizgi çıkmıştı yarın sabah deneyebilirsin şüphelerin varsa inş hayırlısı olur

Yok canım daha yeni geldim eve kociş de işe gitti yemek bile yiyemedik.... Ya ben bu ovulasyon testini anlamadım dün T çok silikti bu sabah yaptım okula gitmeden baya koyulaşmıştı ama hala C baskındı.... Az önce tekrar yapıyım dedim bu sefer T silik bile değildi... Bu hormon kaç saat sürede kalıyo testle yakalayamamış olabilir miyim gün içinde? Çünkü her sabah yapıyorum gün içinde ilk defa bugün yaptım işte...[/QUOT

test sabah idrarıyla yapılmayacak 4 saatlik idrarla gün içinde ve her gün aynı saatlerde yapılacak, 2. çizgi silik çıkarsa negatif, aynı renk ve daha koyuysa pozitif oluyor, pozitiften sonraki 24-36 saatte yumurtlama oluyormuş.
Ben 10. gün ve 11. gün yaptım silikti, 12. ve 13. oldukça koyuydu 14. gün yani bugünde 16.00 gibi tekrar yapıcam

Teşekkür ederim açıklama için.... :KK34:Hımmm ben her sabah aynı saatte yapıyorum 4 saat de olmuş oluyo yani... Bu 24-36 saatlik süreçte 2. kırmızı çizgiyi testle görürüz yani benim kaçırmış olma ihtimalim yok de mi?

$IMG_3598.jpg kızlar allaşkına bir şey deyin ölücem şimdi heyecandan.

X