Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
slm kızlar.
ben 1.5 yıldır deniyom
ben şunu anladımki herşeyin bi zamanı var ve en önemlisi sabır
sabır insanı sakinleştiyo...
zaten kırmızı gelincede en kötü ihtimal dr. gidecez..kimisine kısa kimisine uzun bi tedavi ile yine bebek sahibi olacaz..
çok şanslıyız tıp çok gelişti..
hepimize mutlu haberler diliyorum rabbimden:nazar::nazar::nazar:

canım ne kadar yatarsak yatalım dökülüyor :) yapacak bişey yok.

o noktaya odaklanmadan yapmak lazım ama iste çok isteyince insan engel de olamıyor kendine ne deyim...

arkadaş yeni evlendi, pko varmış önceden, bebiş istiyo, kocası anlamış,
çocuk için benle yatıyosan istemiyorum yatma demişşş:KK1::KK1::KK1:

tehlikeli bu işler

oooooooo gerçekten tehlikeli o nasıl iş öyle yaaaa üzüldüm

haklısın. ben de ne çıkarsa üzülmicem Allah ım hayırlısını versin diyorum bi taraftan . işte bi taraftan da kalbim burkulmuyo değil...nasip işallah Allah ım gönlümüze göre versin hepimizin.

sen kendini olumsuza hazırla çok üzülmemek için,

hazırım diyosan yap test,

benim reglim 10 gün geç geldi kaç tane test yaptım, hem umutluyum hem değilim:18::18::18:

kaç tane test yaptım kan verdim çıkmadı bişey
10. günde geldi kırmızılarrr

kısmet zamanı değilmiş dedim, az üzüldüm geçti..

pekiii nasılsınnn kuzummm
inşallahhhhhhh uzun bi süre gelmezzzzz

valla adet olcam gibi kasıklarım ağrıo ara ara..sonra geçio..göğüslerim sızlamaya başladı yanlardan..bi de bu sabah uyanırken çok zorlandım..halbuki gece 1de yattım ve kalktığımda saat 10.30du..birazdan dışarı çıkıcam test alıcam bakalım :KK53:

canım ne kadar yatarsak yatalım dökülüyor :) yapacak bişey yok.

o noktaya odaklanmadan yapmak lazım ama iste çok isteyince insan engel de olamıyor kendine ne deyim...

arkadaş yeni evlendi, pko varmış önceden, bebiş istiyo, kocası anlamış,
çocuk için benle yatıyosan istemiyorum yatma demişşş:KK1::KK1::KK1:

tehlikeli bu işler

ahh yazık kıyamam o gene daha kötü ya
benimkide anlıor ki artık ben saklamıorm zaten açık açık :KK70::KK70: yumurtlama zamanım diyorum napayımmm

valla adet olcam gibi kasıklarım ağrıo ara ara..sonra geçio..göğüslerim sızlamaya başladı yanlardan..bi de bu sabah uyanırken çok zorlandım..halbuki gece 1de yattım ve kalktığımda saat 10.30du..birazdan dışarı çıkıcam test alıcam bakalım :KK53:

hayırlısı olsun yawrum, inşallah yüzümü güldürürsün :KK1::KK1::KK1::KK1:

hadi biri sürpriz yapsın bugünnn

hadi işallah hayırlı haberler duyarız

sen iyisin o evlendi başladı çalışmaya :)

yaşıda küçük daha 20 oldu sanırım geçen aylarda

kız bende küçüğüm daha 19 yaşındayım 20ye giriccem4 ay sonra böyle konuşuorm die büyük sanma erken evlendim ben 16 aylık faln evliyim
kikik:))
seninde inşallah testin 2 çizgi çıkar hemen yaz burayada :)

kız bende küçüğüm daha 19 yaşındayım 20ye giriccem4 ay sonra böyle konuşuorm die büyük sanma erken evlendim ben 16 aylık faln evliyim
kikik:))
seninde inşallah testin 2 çizgi çıkar hemen yaz burayada :)

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ya yaşınızı sormak yada bakmak aklıma gelmiyoki :)

X