Bat'ı kasımın ilk günleri olan hanımlar, gelin bebişlerimizi birlikte bekleyelim!!!

Yumurtlamadan (ovulasyon) adete kadar hangi belirtileri yaşadınız ve hamile misiniz?

• Ankete Katılan
    54
malesef kırmızılar erkenden geldi...1 yıllık evliyim 8 ay korunduk 3 aydır korunmuyoruz bu ay çok ümitliydm ama olmadı..hoş yumurtlama tarihine ...vs çok diikkat etmemiştik ama işte gene insan sorun mu var acaba diye düşünüyo...ben doktora görünmüştm biproblem yok dedi ama bugün bal çörekotu tarçın kürüne başlıycam feneyen var mı?

hoşş geldin canımmmm,

haberler sende çalışabildin mi dersine:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

henüz haber yokkk

Yok canım daha yeni geldim eve kociş de işe gitti yemek bile yiyemedik.... Ya ben bu ovulasyon testini anlamadım dün T çok silikti bu sabah yaptım okula gitmeden baya koyulaşmıştı ama hala C baskındı.... Az önce tekrar yapıyım dedim bu sefer T silik bile değildi... Bu hormon kaç saat sürede kalıyo testle yakalayamamış olabilir miyim gün içinde? Çünkü her sabah yapıyorum gün içinde ilk defa bugün yaptım işte...

Yok canım daha yeni geldim eve kociş de işe gitti yemek bile yiyemedik.... Ya ben bu ovulasyon testini anlamadım dün T çok silikti bu sabah yaptım okula gitmeden baya koyulaşmıştı ama hala C baskındı.... Az önce tekrar yapıyım dedim bu sefer T silik bile değildi... Bu hormon kaç saat sürede kalıyo testle yakalayamamış olabilir miyim gün içinde? Çünkü her sabah yapıyorum gün içinde ilk defa bugün yaptım işte...

ben hiç kullanmadım canım, kullanan birilerini yakalayalım

Ben de tam incelemedim henüz sadece bi göz attim... 16 milyon bu seferki... Geçen seferki 7milyonduuu:KK52::KK52::KK52: doktor yine böyle gelirse ameliyata gerek yok demişti bu sefer iki katından da yüksek geldi... :KK9::KK9::KK9::KK9:

yaaawww doktor a gıcığım varrrr, ben sana dedim acele etme onada fazla inanma.....

tüp bebek diyodu ne olmuş ....

:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

sen sakin ol kuzum bol bol çalışma yap bakkk olucak hemde hiç bişeye gerek kalmadan:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben yemeğe gidiyorum 1 saat gelirimmm...

mckkkkkkss:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

yaaawww doktor a gıcığım varrrr, ben sana dedim acele etme onada fazla inanma.....

tüp bebek diyodu ne olmuş ....

:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

sen sakin ol kuzum bol bol çalışma yap bakkk olucak hemde hiç bişeye gerek kalmadan:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben yemeğe gidiyorum 1 saat gelirimmm...

mckkkkkkss:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Bal şeker olsunnn :KK54::KK54:

Yok canım daha yeni geldim eve kociş de işe gitti yemek bile yiyemedik.... Ya ben bu ovulasyon testini anlamadım dün T çok silikti bu sabah yaptım okula gitmeden baya koyulaşmıştı ama hala C baskındı.... Az önce tekrar yapıyım dedim bu sefer T silik bile değildi... Bu hormon kaç saat sürede kalıyo testle yakalayamamış olabilir miyim gün içinde? Çünkü her sabah yapıyorum gün içinde ilk defa bugün yaptım işte...[/QUOT

test sabah idrarıyla yapılmayacak 4 saatlik idrarla gün içinde ve her gün aynı saatlerde yapılacak, 2. çizgi silik çıkarsa negatif, aynı renk ve daha koyuysa pozitif oluyor, pozitiften sonraki 24-36 saatte yumurtlama oluyormuş.
Ben 10. gün ve 11. gün yaptım silikti, 12. ve 13. oldukça koyuydu 14. gün yani bugünde 16.00 gibi tekrar yapıcam

X